X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологія нападника та жертви

Завантажити презентацію

Психологія нападника та жертви

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тренінг на тему : «Психологія нападника та жертви» Тренер: Фоменко Андрій

Слайд 2

НАСИЛЛЯ – це: - навмисне застосування сили; погроза; примус; образа; шантаж; розбещення.

Слайд 3

Види насилля: фізичне; психологічне; сексуальне; економічне. комбіноване

Слайд 4

Хто ВОНА – потенційна жертва насилля? ВІН… ВОНА… КОЖЕН З НАС!

Слайд 5

Що таке ВІКТИМНІСТЬ? – це стан людини, факт або властивість бути жертвою, що має такі витоки: ПСИХОЛОГІЧНІ - негативне сімейне виховання; - низька самооцінка; - порушення особистих кордонів; - проблема з дозволом на почуття, їх розвитком; - негативний емоційний статус. ПОВЕДІНКОВІ - спосіб та стиль життя; - соціальне оточення; - сфера діяльності; - адиктивна поведінка.

Слайд 6

Способи подолання та попередження віктимності: - турбота про власні потреби і свободи; позитивне сприйняття себе; захист власної інтимної сфери; розвиток емоцій; фізичний розвиток; вивчення засобів протидії насильству. !

Слайд 7

ВПРАВИ 1. На зміну негативного сімейного програмування: - Згадайте повчальні прислів'я, що вказують на життя як на складний та важкий процес. - Змініть їх на позитивні твердження. 2. На закріплення ставлення щодо цінності вашого життя: Швидко пригадайте п'ять ознак цінності вашого життя і підніміть руку. Будьте готові назвати ці ознаки усім присутнім.

Слайд 8

Ще вправи 3. На ствердження цінності життя інших: Придумайте п'ять тверджень цінності життя людини, яка сидить поруч. Підніміть руку. Будьте готові назвати ці твердження. 4. На встановлення особистих кордонів (власної інтимної сфери): - Придумайте як можна продемонструвати власні кордони у фізичному просторі. Як ви захищаєте власний час? Назвіть три засоби захисту особистого часу.

Слайд 9

Знову вправи 5. На ствердження важливості почуттів: Назвіть почуття, на які ви маєте право. Назвіть почуття, на які ви не маєте право. Давайте продемонструємо разом радість і підтримаємо в цьому один одного!

Слайд 10

Що треба знати про особистість нападника? Егоїст; Соціопат; Виправдовує агресію; Вихваляється силою; Ігнорує інтимні кордони інших; Контролює оточуючих; Домінуючі емоції: страх, агресія. Уникайте спілкування з особами, які підходять під цей опис!

Слайд 11

Цінуйте життя, зробіть його прекрасним!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота