X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила для учнів

Завантажити презентацію

Правила для учнів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила для учнів Перший раз у перший клас!

Слайд 2

Ти живеш у суспільстві людському, Без людей ти не зміг би прожить. І хоч правил багато є в ньому, Ти всі правила мусиш завчить.

Слайд 3

Вчасно йди завжди до школи Та не спізнюйся ніколи. Вчись раніше пробудитись, Щоб до школи не спізнитись. Чемним будь, завжди вітайся і при цьому — усміхайся. Всіх вітай: дітей, батьків, Друзів і учителів.  

Слайд 4

Слухай вчителя уважно І веди себе поважно. Щоб зуміли все зробити Та все добре зрозуміти. На уроці не гукай, Завжди руку піднімай. Там, де шум і крик буває, Працездатності немає.

Слайд 5

На перерві в ігри грайся, А не бігай, не штовхайся. Як ведеш себе негоже — Завжди травма бути може. По перилах не з'їжджай. В гру на східцях теж не грай. Сходи - це вже небезпека, Й до біди тут недалеко.

Слайд 6

В школу з книжкою ідіть. Зайві ж речі не беріть. Ними можна травмувати. Всім про це потрібно знати. Книжка всім знання дає. В кожній щось цікаве є. Тож по книжці не малюй Та не рви її, не псуй.

Слайд 7

В нашій школі — учень ти. Скрізь дотримуйсь чистоти. Слідкувати завжди треба, Щоб порядок був у тебе.   У їдальні всі їдять, Там не бігають — сидять. Як їси — не поспішай. Все прожуй, тоді ковтай.   В туалет йдуть при потребі. Чистота там завжди треба. Пам'ятай, що ти — людина Й знати правила повинна.

Слайд 8

Школа - це твій рідний дім. Будь господарем у нім. Парти бережи і стіни, Скрізь поводь себе відмінно.

Слайд 9

Наполегливо учися- У житті це знадобиться. Вчитись ти прийшов до школи. Не забудь про це ніколи!

Слайд 10

Автор презентації – Мигаль Т.М. В презентації використані вірші Умарової В.В. Оформлення – ресурси Інтернет.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота