X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поради Мудрої Сови. Пам'ятка читача

Завантажити презентацію

Поради Мудрої Сови. Пам'ятка читача

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1-4 класи Пам‘ятка читача Сердюк Т.В. ПОРАДИ Мудрої Сови

Слайд 2

Ця пам‘ятка допоможе прилучитися до читання, більше дізнатися про велике диво – книгу. Вона познайомить молодших читачів з правилами поводження з книгою, дасть поради, як правильно читати книгу. Цими правилами вони будуть користуватися під час роботи з книгою у бібліотеці, у класі, вдома. ББК 81.2 УКР – 4 С 43 Сердюк, Т. В. Поради Мудрої Сови. Пам‘ятка читача. 1-4 класи / Т.В. Сердюк. – Куйбишеве: Комиш-Зорянська ЗОШ, 2012.- 36 с.:іл. І частина Як зберегти книгу 1-2 класи Якщо ти книгу взяв у руки, Щоб зміг її ти зберегти, Сідай, послухай, не лінуйся, Поради Мудрої Сови

Слайд 3

Не бери ніколи книгу Брудними руками, Бо заплаче вона вмить Гіркими сльозами. Як захочеш мати книгу Завжди ти гарненьку, Не лінися, загорни В обгортку новеньку

Слайд 4

І на стіл ти подивись, Щоб сухий був, чистий. Та не вздумай ти ніколи За читанням їсти! Книжечку гортати будеш – Пальці не облизуй, Перегортай листки охайно Зверху, а не знизу.

Слайд 5

Не клади нічого в книгу, Не загортай сторінку, Не згинай обкладинку, Не малюй картинку. Приготуй в дарунок книзі Закладинку гарну – І не будеш ти гортати Сторінки замарно.

Слайд 6

Буде книга ця служити Ще довгії роки, Якщо її берегтимеш Як зіницю ока. І не лише сам, один, Правила ці знатимеш, А й другим в науці цій Ти допомагатимеш!

Слайд 7

Про те, Як правильно читати, Потрібно В Мудрої Сови спитати. 3-4 класи ІІ частина Як правильно читати книгу

Слайд 8

Перед тим, як розпочати читання, вибери книжку, в якій розкривається зміст матеріалу, що ти вивчаєш. Пам'ятай, що читання - одне з найважливіших занять у самоосвіті і ставитися до нього треба серйозно.

Слайд 9

Домагайся, щоб кожне речення, кожне слово, термін, фраза були добре зрозумілі. Читай з олівцем у руках, роби потрібні помітки.

Слайд 10

Читаючи, думай, шукай головне, основне, найістотніше. Не поспішай, вдумайся в логіку і зміст того, що ти читаєш.

Слайд 11

Обов'язково конспектуй прочитане: конспект зберігається надовго, прочитане забувається . Розпочату роботу доводь до кінця: не залишай книжку недочитаною - головне може бути попереду.

Слайд 12

Прочитавши, обдумай, чого навчила тебе книга. Прочитане спробуй пов'язати з життям, з практикою, досвідом.

Слайд 13

Не забудь пов'язати те, що читаєш (вивчаєш), з раніше вивченим й уявити його в системі знань. Не поспішай кликати на допомогу інших, коли щось незрозуміло. Намагайся розібратися самостійно.

Слайд 14

Де потрібно – змушуй працювати і уяву. Повертайся до прочитаного: повторення - найкращий засіб закріплення прочитаного.

Слайд 15

Навчись критично сприймати прочитане. Обов'язково ознайомся з рецензіями і відгуками на книжку: один розум добре, колективний – краще.

Слайд 16

Перш ніж, критикувати книгу, добре розберись у її змісті. Чотири завдання, які повинні бути розв'язані під час читання.

Слайд 17

Перше завдання - це зрозуміти і засвоїти прочитаний матеріал. Друге завдання - продумати прочитане.

Слайд 18

Третє завдання - зробити з прочитаного потрібні виписки. Четверте завдання - це усвідомити, чого нового навчила книжка.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота