X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Акція "#ЗігрійГероя" на підтримку учасників АТО на сході України

Завантажити презентацію

Акція "#ЗігрійГероя" на підтримку учасників АТО на сході України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Акція “#ЗігрійГероя” Пилипчук Михайло, міністр ЗМІ учнівської країни Дивосвіт, головний редактор газети “Голос гімназиста”

Слайд 2

Війна... Кров... Ненависть... Як не прикро визнавати, але на Сході України зараз точаться бої за незалежність України, за її цілісність. Наша армія бореться за те, щоб країна-окупант, а такою є Росія, безцеремонно не вторгалась на територію нашої Батьківщини і не встановлювала тут «свої порядки», а бойовики – «ті, що борються за захист своєї країни» - не допомагали нам «керувати» країною. Ще важко говорити про перемогу... Але завдяки підтримці волонтерів, моральній підтримці людей (зокрема, і листам українських школярів) ми всі невтомно віримо в перемогу у цій нерівній боротьбі, бо ми - українці, а наша держава - Україна.

Слайд 3

На Сході України зараз перебувають бійці-добровольці, ще донедавна учні Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»: Максим Дацько, Косинський Сергій, Наумець Сергій, Тимощук Віктор…

Слайд 4

Акція “Допоможи солдату – врятуй Україну!” Задля того, щоб проінформувати населення села В.Межирічі та інших навколишніх сіл, було розклеєно оголошення, де всіх небайдужих просили відгукнутись і допомогти пораненому Віктору, відвідавши благодійну ярмарку.

Слайд 5

Учні активно долучилися до ярмарки, ретельно підготувавши все. Переважна більшість виробів була зроблена руками гімназистів. В облаштованому «коридорі Віктора Тимощука» розмістили фото бійця та його вислів.

Слайд 6

Слайд 7

Найактивнішими учасниками-продавцями були класні колективи: 11-А клас - 407 гривень 50 копійок, класний керівник Боровець Тетяна Ананіївна. 7 клас - 371 гривня 50 копійок, класний керівник Терпелюк Марія Володимирівна. 4 клас - 278 гривень, класний керівник Смик Інна Савівна. 5 клас - 278 гривень, класний керівник Сокотун Ірина Миколаївна. 10-Б клас - 195 гривень, класний керівник Мельничук Наталія Іванівна. 6-Б клас - 181 гривня, класний керівник Ярмолюк Ірина Вікторівна. 6-А клас - 95 гривень, класний керівник Омельковець Лілія Миколаївна. 9 клас - 95 гривень, класний керівник Шевчук Людмила Євгенівна. 8-Б клас - 15 гривень, класний керівник Шевчук Віра Федорівна.

Слайд 8

Підсумки ярмарки

Слайд 9

Новина в он-лайн газеті Учні школи закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Слайд 10

День народження Віктора - наймолодшого пораненого учасника АТО

Слайд 11

Паркан кольору прапора Паркани, розфарбовані в кольори національного прапора, – це не просто спосіб оновити дизайн села. Ініціатор такої патріотичної акції Юрій Зіняр, учень 11-Б класу, розповідає: «Фарбування будь-чого в синьо-жовті кольори сприймається українцями як територіальна мітка. Якщо все навколо синьо-жовте, то "ворог не пройде"».

Слайд 12

Слайд 13

З 10 по 20 вересня 2014 року у Великомежиріцькому НВК відбулася акція «Напиши листа солдату», до якої були залучені учні 1-11 класів.

Слайд 14

Слайд 15

Акція «Намалюй малюнок солдату»

Слайд 16

Виставка колекції Земляка Олександра 24 вересня у школі пройшла благодійна виставка колекціонера з 9 класу – Земляка Олександра. Кошти, виручені під час проведення заходу, у розмірі 100 гривень, були передані на лікування Віктора Тимощука, учасника АТО.

Слайд 17

Слайд 18

Благодійна ярмарка «#ЗІГРІйгероя!» Задля того, щоб проінформувати населення с.В.Межирічі та інших окружних сіл, було розклеєно оголошення, де всіх небайдужих просили відгукнутись і допомогти солдатам, що перебувають в АТО.

Слайд 19

Слайд 20

Найактивніші учасники: 4 клас – 130 гривень 5 клас – 280 гривень 6-А клас – 203 гривні 6-Б клас – 37 гривень 7 клас – 410 гривень 11-А клас – 90 гривень РАЗОМ: 1150 гривень

Слайд 21

Подарунки для солдат

Слайд 22

Слайд 23

Допомога Іванні Учні 7 класу запропонували провести благодійну ярмарку для збору коштів на лікування Іванни. Спільними зусиллями було зібрано 3 450 гривень

Слайд 24

Слайд 25

Лінійка-реквієм «Герої не вмирають!» Вшанування пам’яті Небесної сотні, загиблих під час Єврореволюції, Революції гідності.

Слайд 26

Поетична свіча пам’яті «Їм у віках судилося безсмертя…»

Слайд 27

Слайд 28

Чомусь так важко на душі... Спитаєте: чому? Скажу: не знаю... Але болить мені душа, бо йде війна у нашім краї. Болить мені за тих солдат, що там воюють кожен день на Сході. Болить мені за матерів, що ждуть синів з тої війни страшної. Болить мені за тих дівчат і жон, що за коханих просять Бога щохвилини. Болить мені за діточок, що татусів хотіли б бачити щоднини. Болить мені і за сестер, братів і кожного, кого невпинно чекають, моляться і ждуть повернення рідненької людини. ...Болить... Болить за неньку Україну!.. Болить...але треба терпіть, молитись, діяти, допомагати. Тоді нам Бог поможе й захистить. І допоможе також Божа Мати! Тримаймось разом і молімось, й діймо щиро. Настане день - закінчиться війна... й наповняться серця Добром і Миром...

Слайд 29

Та не Україну ти нині любиш- себе в Україні... А ти полюби її за голодні сироти, за заплакані вдови. За вічне їх страждання. За страждання полюби! За всю оту кров, що пролили Павлюк, Кривоніс, Богун.., і всі інші, безіменні. Надто отих, чиї й хрести погнили, і могили позападали. Вже жито на могилах.Чи ж пам'ятаємо? Полюби за кров, яка не окупилась. В усіх інших народів і держав вона окупалася, а наша ні. Хіба ж вона не праведна? Хіба вона не свята? А вже тоді полюби за широкі степи, за гаї черешневі, за зорі, за карий усміх жони своєї. За материнську пісню! Чей, співала тобі? Всі чужоземці кажуть: такої пісні більше немає ніде в цілому світі.Чуєш- в цілому світі! То що - нехай її розтопчуть татари, нехай вона щезне?... Юрій Мушкетик «Яса»

Слайд 30

Слайд 31

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Виховна робота