X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Благодійна акція 14 лютого 2009 р.

Завантажити презентацію

Благодійна акція 14 лютого 2009 р.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“В день святого Валентина йдемо в гості до дельфіна!” Молодь – дітям Подаруй дитині свято

Слайд 2

І на нашій вулиці буде свято! Відомий вислів Екзюпері про те, що ми відповідальні за тих, кого приручили, виявляється, працює не тільки у випадках з домашніми тваринками. В нашому багатостраждальному суспільстві є безліч дітей, яких зрадили батьки. А держава зі зрозумілих причин не в змозі дати їм найважливіші після даху над головою та їжі речі: спілкування та любові. Чи знаєте ви, що у дитбудинках завжди залишаються діти, яких ніхто і нікуди не забирає на вихідні та свята? Спробуйте уявити, як це відбивається у ранимій дитячій душі…

Слайд 3

«Я хочу подружитися з тобою!» 14 лютого 2009 року в інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві відбулася благодійна акція «В день святого Валентина йдемо в гості до дельфіна!» В День усіх закоханих київська молодь – студенти інституту й волонтери – вирішили подарувати часточку своєї любові та тепла тим, хто найбільше потребує цього – дітям-сиротам та дітям з неблагополучних родин. Загалом участь у святі взяли 30 осіб віком від 8 до 15 років з трьох дитячих будинків (м. Бровари, м. Пуща-Водица, м. Фастів). Так, з «Домом святого Мартина» у Фастові співпраця ведеться вже п’ятий рік, а от для інших дітей це було перше знайомство. І, сподіваємося, воно вийшло вдалим.

Слайд 4

Між нами, дівчатами… З’являються нові подружки Хлопці та дівчата провели цілий день на казковому «Острові дельфінів», де на них чекали захопливі пригоди, різні конкурси, цікаві ігри. Дітлахам було необхідно здолати багато перешкод, аби врешті-решт Царівна-Несміяна подарувала гостям свою посмішку.

Слайд 5

В програмі заходу також відбувся майстер-клас досить знаної у Києві майстрині Оксани Скляренко з виготовлення ляльки своїми руками. Робимо ляльку своїми руками разом з відомою київською майстринею Оксаною Скляренко Ось таку ляльку можна зробити впродовж 40 хвилин. Яскраву, унікальну, з любов’ю

Слайд 6

Також відбулося дуже важливе та визначальне для підростаючих особистостей знайомство вихованців дитбудинків з представниками різних професій та занять: лікар, підприємець, географ, священик, психолог. Музикант та співак з консерваторською освітою – Олексій Тулюк Географ – Влад Луць – наочно демонструє дітям, як рухаються планети Сонячної системи

Слайд 7

На маленьких гостей Інституту релігійних наук св. Т.Аквінського чекали чудові подарунки – іграшки, які надала громадська організація «Спілка Самаритян України Київське Об’єднання» (окрема подяка Світлані Василівні та Яні Левковським).

Слайд 8

Це взагалі викликає захоплення й подив: скільки добрих, небайдужих людей зустріли організатори свята на шляху його реалізації. Здавалося б, що це важко й непотрібно – два тижні наполегливої праці над проектом, багаточасові робочі зустрічі, виснажливий пошук партнерів та спонсорів, а після всього ще й приходити в святковий день до інституту й присвячувати його дітям, в яких нема сімей...

Слайд 9

Наштовхнувшись на стіну байдужості у своїх спробах отримати продукти для обіду від якогось з супермаркетів безкоштовно – в якості спонсорської підтримки волонтерській молоді, студенти побачили гарний приклад допомоги ближньому й активного ставлення до життя від адміністрації Житнього ринку столиці. І директор, і адміністратор приклали всі зусилля, аби задум студентів нагодувати 30 дітей у Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського став реальним. Ольга Луць – одна з найзавзятіших організаторів свята. Коли береться за справу, то робить її якнайкраще Психолог з багаторічним стажем пані Людмила з радістю опікується дітьми

Слайд 10

До сих пір, як чудова підтримка у важку хвилину, лунає у пам’яті фраза директора Житнього ринку Ірини Михайлівни: «Без питань! Коли треба – приходьте, ми допоможемо нагодувати дітей!» - у відповідь на нашу пропозицію щодо продуктів для обіду. Їжі, приготованої силами волонтерів, вистачило на всіх Смачного!

Слайд 11

Тож волонтери приготували смачний обід для того, аби сил та енергії дітлахів вистачило на най-най-найцікавіший пункт програми – візит до дельфінарію (за надану можливість висловлюємо щиру подяку цирку «Кобзов»). Як і у випадку з Житнім ринком, адміністрація дельфінарію з готовністю відгукнулася на прохання про допомогу. Бо, хтозна, можливо, здійснення однієї з найзаповітніших мрій – побачити на власні очі справжнісінького дельфіна – в одну мить змінить життя дитини з соціальної групи ризику на краще.

Слайд 12

Дякуємо всім учасникам акції, які безпосередньо брали участь у підготовці та проведенні свята «В день святого Валентина йдемо в гості до дельфіна!» – молодим (і не дуже молодим) людям, волонтерам, яким небайдуже життя людей навколо, які своїми діями сповідують християнський принцип допомоги ближньому: студенти Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського та «ССХ» («Співдружність студентів-християн»).

Слайд 13

Заради цих щасливих дитячих посмішок варто було так наполегливо працювати волонтерам Так, вони складні й «незручні» діти. І чим старше стають, тим менше вірять в те, що одного дня у дверях дитбудинку з’явиться мама, яку не бачив жодного разу до того, прийде й забере додому, й запанує справедливість у маленькому дитячому світі. За кожну річ, яка сприймається як належне для сімейної дитини, їм доводиться боротись. З собою, зі світом, з системою. Вони ненавидять, коли їх жаліють та називають «дітдомовськими». Їм не важливі подарунки. Те, що завжди в дефіциті у їхній системі цінностей, - спілкування, дружба, увага.

Слайд 14

Це – обличчя суспільства завтрашнього дня. Знайомтесь Вони складні діти, але не безнадійні. Ще є час розповісти їм, що таке добро і зло, біле і чорне. В такому разі завтра суспільство поповниться не молодими злодюжками, а прекрасними, сильними людьми з великим життєвим досвідом, хай й зі смутком в очах не по роках.

Слайд 15

Молоді волонтери – будьте як діти! Тепер від нас, молодих, активних християн, залежить – повернутись до них обличчям чи спиною, налагодити діалог чи проігнорувати їх існування, розкрити серце в любові й співучасті чи зачерствіти в байдужій самотності.

Слайд 16

Сподіватимемось на нові зустрічі волонтерів з дітьми!

Слайд 17

Інституту релігійних наук ім. св. Томи Аквінського (особливо – директора Адама Добжинського ОР); Парафіян храму св.Олександра (особливо - настоятеля храму отця Олександра Гурського); «ССХ» («Спілка студентів-християн»); «Київська школа економіки» - Kyiv School of Economics (founded by EERC and the Victor Pinchuk Foundation); «Спілки Самаритян України Київське Об’єднання» (окрема подяка Світлані Василівні та Яні Левковським); Цирку «Кобзов» (Київський дельфінарій) (величезна подяка Богдану Михайловичу Козловському та Миколаю Миколайовичу Кобзову); Адміністрації Житнього ринку м.Києва (особливо дякуємо директорові Ірині Михалівній Кравцовій). Матеріал підготувала: Ольга Рибачук Фото: Володимир Карленко

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне