X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Закінчення слова. Зміна форми слова за допомогою закінчення

Завантажити презентацію

Закінчення слова. Зміна форми слова за допомогою закінчення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хл лі іб Хліб — святиня. Хліб — життя. Хліб – усьому голова.

Слайд 2

Спишіть текст. На вишитому рушнику лежить . Без хліб не зустрічала своїх гостей жодна господиня. У кожній родині споконвіку складають шану хліб. Про хліб українці складають пісні, промовляють молитви. Хліб благословляють батьки своїх дітей на життєву дорогу.

Слайд 3

Доберіть близьке за значенням слово до слова хліб.

Слайд 4

Коровай — священий хліб в українців, відіграє важливу ритуальну роль в народних обрядах,оздоблюють зображенням сонця, місяця, голубів, квітів запечених з тіста. Паляниця — кругла хлібина з пшеничного чи житнього борошна.. Калач — пшеничний хліб випечений у формі круга, замка з двома дужками.

Слайд 5

Зразок: Зловити метелик Милуватися Годувати Читати А

Слайд 6

http://www.fayloobmennik.net/1112926 Посилання на відеофайл

Слайд 7

Слайд 8

- і - а_ - ий - е - и

Слайд 9

Завдання. За малюнками складіть твір-мініатюру «Як хліб на стіл прийшов».

Слайд 10

Музей хліба. Вінницька область с. Білопілля

Слайд 11

1. Не топчи хліба, не кидай недоїденого, не гордуй ним. 2. Побачиш хліб — нахились, підніми, очисти його від пилу, поклади осторонь. Нехай з’їдять йог птахи. 3. Про людину суди з того, як вона шанує хліб. 4. Твої батько й мати дали тобі перший хліб — твій обов’язок дати їм останній. 5. Не відрізуй собі шматок хліба більший, ніж можеш з’їсти. Пам’ятай про тих, кому через це може не дістатися ані крихти. 6. Якщо людина попросила хліба в тебе — переламай свій шматок навпіл, навіть, якщо він у тебе останній. — Якщо у домі пахне хлібом — тут злагода і щастя, якщо в державі колосяться хлібні поля — тут мир і достаток. — Шануйте, діти, хліб та працю хліборобів !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова