X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Уявлення про службові слова та їх роль у реченні

Завантажити презентацію

Уявлення про службові слова та їх роль у реченні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Використання здоров’язбережувальних технологій в початковій школі

Слайд 2

Слайд 3

Сучасний урок має бути здоров'язберігаючим, здоров’яформуючим, здоров'язміцнюючим, спрямованим на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, повинен навчати культурі здоров'я на засадах розвитку життєвих навичок.

Слайд 4

Використані технології:

Слайд 5

Слайд 6

Відкритий урок з математикики на тему: “Віднімання числа від суми. Розв’язування задач різними способами” Кольоротерапія- веселка Музикотерапія- спів пташок

Слайд 7

Доцільним є використання кольоротерапії. Історія цього методу налічує тисячоліття. Кольором зцілювали в Єгипті, Китаї, Індії. У наш час ученими доведено, що колір має сильний вплив на самопочуття людини, її працездатність, настрій. Зелений колір заспокоює. (Учні концентрують 15 с погляд на зеленому кольорі). Жовтий та фіолетовий активізують роботу мозку. (Учні кілька разів, затримуючись на кожній сторінці, приблизно, 5с, переводять погляд із фіолетового на жовтий колір.)

Слайд 8

Слайд 9

Оформлення класної кімнати також сприяє зміцненню здоров’я

Слайд 10

чергування видів навчальної діяльності учнів (оптимально - не менше 4-6, середня тривалість одного виду навчально-пізнавальної діяльності не більше 10 хвилин); оптимальне сполучення фронтальних, групових та індивідуальних форм роботи з учнями; застосування протягом уроку динамічних пауз, фізкультхвилинок (для очей, шиї, хребта, пальців рук), хвилин розслаблення з використанням музичного супроводу; наявність і застосування завдань різної складності з урахуванням особистісних можливостей учнів; домашнє завдання з можливістю вибору різних рівнів його складності, коментування правильності його виконання.

Слайд 11

Душа дитини – жовтий соняшник, До сонця тягнеться щомить, Та на душі тоді лиш сонячно, Коли нічого не болить, Коли дитина загартована, Здорова й сильна, не сумна, Тоді наука їй – як золото, А світ - як казка чарівна. Плекаймо, вчителі, той соняшник, Нехай здоровим він зроста, Обличчям тягнеться до сонечка, Корінням – вглиб землі вроста.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова