X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поліглоти

Завантажити презентацію

Поліглоти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Розглянути дослідження учених про поліглотів. Дізнатись про поліглотів, які є українськими депутатами.

Слайд 3

ЧИ ДОПОМАГАЄ ЗНАННЯ МОВ ДОСЯГАТИ УСПІХІВ У ЖИТТІ?

Слайд 4

Девід Луна та Торстен Рінгберг з Baruch College та University of Wisconsin-Milwaukee провели дослідження, яке доводить, що мова, якою ми користуємось в конкретний момент часу активує відповідні до неї «культурні налаштування».

Слайд 5

Багатомовність — безперечно цікаве явище, яке здавна притягує до поліглотів увагу як учених, так і широкого загалу. В більшості випадків, безперечно, поліглотами є с аме особи, які спеціально вивчають і практикуються у знаннях іноземних мов. Крім мовознавців та перекладачів серед поліглотів є культурні, суспільно-політичні діячі тощо.

Слайд 6

ДЕПУТАТИ - ПОЛІГЛОТИ Є, виявляється, серед політиків і справжні поліглоти. Звичайно, їм далеко до Агатангела Кримського, що знав понад 100 мов, та все-таки...   Ось тріумвірат найздібніших, які знають по 6 мов. Екс-депутат від Іванкова Іван Кірімов – англійську, французьку, іспанську, італійську, польську та азербайджанську (освіта – Горлівський педінститут за фахом "вчитель іноземних мов", був військовим перекладачем у ВМФ СРСР).

Слайд 7

У екс-посла у США і нині законодавця з БЮТ Олега Білоруса перелік трохи інший: англійська, французька, сербська, хорватська, польська та німецька.

Слайд 8

Депутат Ігор Осташ (ПРП і "Наша Україна"), який має за плечима філфак, наукову роботу в Інституті мовознавства, стажування у Гарварді та головування у комітеті у закордонних справах, не відстає: англійська, польська, словацька, сербська, хорватська, болгарська.

Слайд 9

Василь Куйбіда Тепер про чотиримовних. Джентльменський набір досвідченого дипломата Анатолія Зленка – англійська, іспанська, португальська, французька. Двічі мер Львова, а нині голова секретаріату Народного руху Василь Куйбіда має більшу схильність до слов’янських мов: польська, чеська, болгарська. Ну, й англійська, за компанію.

Слайд 10

Олександр Гудима Польська, чеська, словацька та англійська мирно уживаються у пам’яті керівника львівських "народників" Олександра Гудими (в його трудовій книжці є запис про роботу експертом на АЕС у Чехословаччині).   Але є "поліглоти" іншого роду. Лідер карликової Слов’янської партії Алєксандр Філімоновіч Базілюк теж декларує знання чотирьох мов (німецька, англійська, французька, італійська).

Слайд 11

ЧИ ДОПОМАГАЄ ЗНАННЯ МОВ ДОСЯГТИ УСПІХІВ У ЖИТТІ?

Слайд 12

ЧИ ПОТРІБНО УКРАЇНСЬКИМ ДЕПУТАТАМ ЗНАТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ?

Слайд 13

ВИСНОВКИ Знання мов надзвичайно важливе у сприйнятті людиною світу. Всі люди, які вільно володіють різними мовами, досягають великих успіхів у кар’єрі. Не дарма кажуть: “ Скільки мов ти знаєш, то стільки разів ти є людина”.

Слайд 14

ВИКОРИСТАНІ ДЖЕРЕЛА www.kipiani.org/aktualii/index vesna.org.ua uk.wikipedia.org В. Бурко “ Мовознавці” Б. Карида “ Дослідження”

Слайд 15

АВТОР ПРОЕКТУ учениця 6 гімназ. класу Горчакова Оксана Керівник: БАЛІЙ Л.Л.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова