X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дієприслівник (подорож)

Завантажити презентацію

Дієприслівник (подорож)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дієприслівник (Урок-подорож )

Слайд 2

МЕТА: узагальнити і систематизувати знання про дієприслівник; закріпити уміння відрізняти дієприслівники від інших форм дієслова визначати граматичні ознаки та синтаксичну роль, правильно писати речення з дієприслівниковим зворотом та одиничним дієприслівником; виховувати пошану до звичаїв українського народу, почуття патріотизму, національної гідності.

Слайд 3

Конкурс капітанів Яка форма дієслова називається дієприслівником? Які спільні ознаки прислівника і дієприслівника? Які спільні ознаки дієслова і дієприслівника? Як пишеться НЕ з дієприслівниками? Які види мають дієприслівники? Що називається дієприслівниковим зворотом?

Слайд 4

Лист від Дієслова Дорогі учасники подорожі до острова Дієприслівник! Ми дуже раді вітати на нашому острові шанованих гостей, але у нас є свої правила і ми їх ніколи не міняємо. Стати на сушу нашого острова зможуть тільки ті, хто зможе розподілити подані слова на картках у три колонки і вказати, що це за слова.

Слайд 5

Розподільний диктант Картка №1 (для першої команди) Працювати, працюючий, працюючи, працюють, зробити, зробивши, зроблений, зроблять. Картка№2 (для другої команди) Розуміти, розуміючий, розуміючи, розуміють, визволяти, визволяючи, визволений, визволять.

Слайд 6

Усна розминка Команда команді по черзі дають запитання і швидко відповідають.

Слайд 7

Слово журі

Слайд 8

Творче конструювання Завдання для першої команди Говорять, пишуть, читають, бачать, грати, зупинитися. Завдання для другої команди Стрибають, запрошують, тремтять, біжать, співати, наздогнати.

Слайд 9

Записати речення, розставити розділові знаки, де потрібно, відредагувати. Кружляють над степом орли (виглядати) здобич. (Не)перепочивши (не)зупиняючись полк ішов далі. Романові почулися під вікнами сидячи в кімнаті знайомі кроки.

Слайд 10

Творче фантазування Скласти про дієприслівники в науковому та художньому стилях.

Слайд 11

Склади діалог про дієприслівник

Слайд 12

Підсумок уроку ” Мікрофон “

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова