X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова тексту

Завантажити презентацію

Будова тексту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 3. Будова тексту. Спостереження за роллю абзаців у тексті Урок української мови у 2 класі Вчитель початкових класів Синельник О. В.

Слайд 2

Актуалізація опорних знань Робота над скоромовкою У дуплі у дятла дім, Дятленятам добре в нім. - Який звук найчастіше повторюється?

Слайд 3

Каліграфічна хвилинка

Слайд 4

БУДОВА ТЕКСТУ Текст – немов будинок. ЗАЧИН ОСНОВНА ЧАСТИНА КІНЦІВКА

Слайд 5

зачин Я йшов лісом і збирав кольорові листочки. основна частина Біля мене заворушилася листяна кулька. Я торкнув її ногою. Та це ж їжачок! кінцівка Він збирає осінні листочки. 3 них їжачок зробить м'яку постіль на зиму. Текст, його частини Кожна частина пишеться з нового рядка - абзацу

Слайд 6

Зробіть звуко - буквений аналіз слова їжак

Слайд 7

Закріплення нового матеріалу Спробуйте скласти з цих речень текст. Запишіть його, дібравши заголовок. А жолуді попадали вниз і залишилися у землі, щоб навесні прорости молодими дубочками. Але одного разу потрапила у дуб блискавка. Загорівся велетень і загинув у полум'ї. Колись давно жив у лісі дуб, що пишався своєю красою і вродою. Всі інші дерева заздріли дубу, що він такий красень та велетень, що в нього так багато жолудів на гілках.

Слайд 8

Повторення вивченого Текст Зачин називає темувисловлювання Що? Де? Коли? Основна частина розкриває думку, намічену в зачині Як? Чому? Хто? Що? Кінцівка завершує текст, підводить до висновку Що з того? Для чого?

Слайд 9

Молодці!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова