X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
9 Травня – День Перемоги. Складання тексту для вітальної листівки.

Завантажити презентацію

9 Травня – День Перемоги. Складання тексту для вітальної листівки.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

9 Травня – День Перемоги. Складання тексту для вітальної листівки. Соколова Надія Ігорівна КЗ «Кочетоцька санаторна школа-інтернат I-ІІІ ступенів»

Слайд 2

Послухайте пісню “День Перемоги”

Слайд 3

За Батьківщину у боях вмирали Однаково – дорослі і малі... За довгі роки ще не розшукали Усіх могил солдатських на землі. Розкидані вони у чистім полі, Десь при дорозі, у розмай-траві... Могил отих не обминай ніколи... Поховані у них – для нас живі! Там сплять навічно воїни-солдати, Чиїсь батьки, чиїсь брати й сини. Їм не судилось весен зустрічати, Тих, що стрічаєш ти після війни.

Слайд 4

Вправа 260 ст. 109 1418 днів і ночей йшли солдати вогненними дорогами війни. Виповнилося уже 66 років з часу розгрому німецько-фашистських загарбників. Але розкриваються все нові й нові сторінки Великої Вітчизняної війни. За цим страншим словом війна – руїни і згарища, зриті бомбами сади і лани, сльози дітей і матерів. Це 27 млн життів, відданих у кровопролитній битві з ворогом. Україна втратила кожного шостого свого жителя. Поряд з українцями ворога завзято громили воїни різних національностей.

Слайд 5

Вправа 261 ст. 109 Складіть коротку усну розповідь за малюнком

Слайд 6

Роздивіться вітальні листівки 9 Травня, День Перемоги, шановний, здоров’я, довголіття, бадьорості, щастя... Складемо привітання ветерану

Слайд 7

Підсумок уроку Ми хочем без воєн жити. Хай буде мир на всій землі. За мир, щоб сміятись! За мир, щоб трудитись! За мир, щоб троянди цвіли, Щоб жито буяло і діти росли!

Слайд 8

Домашнє завдання розпитати батьків про участь ваших родичів у великій вітчизняній війні. Підготувати коротку розповідь про них.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова