X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життя і творчість Т.Г. Шевченка

Завантажити презентацію

Життя і творчість Т.Г. Шевченка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект “ Його дума, його пісня не вмре, не загине…”

Слайд 2

Мета проекту 1.Поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка, вивчити маловідомі цікаві факти біографії поета, художника; 2. Розвивати пізнавальні інтереси школярів, їх навички і вміння збирати, досліджувати, узагальнювати і систематизувати пошуковий матеріал; 3. Сприяти вихованню почуття співпереживання, шанобливого ставлення до надбань культури, поваги до життєвого і творчого шляху генія України, його творів, а також любові до рідного краю, його героїчної історії

Слайд 3

Тип проекту: Творчо-інформаційний, груповий. Об’єкт проекту: Життя і творчість Т.Г. Шевченка. Центральна проблема: “ Я хочу більше знати про життя Тараса…”. Спосіб рішення проблеми: Пошук інформацій, створення буклету та рушника долі.

Слайд 4

План виконання проекту 1.Обговорити в класі ідею проекту. 2.Розділити клас на творчі групи, розподілити обов’язки.

Слайд 5

3. Визначити джерела інформації: - Біографи: Дитинство Шевченка - Дослідники: Родовідне древо Кобзаря

Слайд 6

Історики: “Душа щира козацького роду”. Мистецтвознавці: Шевченко і Петербург.

Слайд 7

Літературознавці: “Кобзар” – візитна картка Українців. Краєзнавці: Шевченко і Миколаїв- щина. Режисерська група: Презентує вірші та уривки з творів, співпрацює з іншими групами.

Слайд 8

4. Визначити форми представлення результату – створення рушника долі та виготовлення буклету. 5. Скласти план дій: - кожна група готує інформацію і створює свою сторінку для буклету; - кожна група презентує свою роботу, залучаючи до роботи групу акторів для виконання віршів та уривків з творів. 6. Запросити гостей та продемонструвати перед ними результат проекту. 7. Оцінити роботу учасників проекту.

Слайд 9

Підготовка проекту: 1 крок Запуск проекту Чи всі добре знають життєвий та творчий шлях видатного українського художника, поета, письменника? Давайте дізнаємось більше!

Слайд 10

2 крок Планування, розподіл обов’язків, аналіз зібраної інформації Що треба зробити при підготовці цього проекту? Діти обговорюють,що над проектом можна працювати в групах, вирішують, що підсумком цієї роботи буде створений буклет. Протягом місяця знаходять потрібний матеріал. Один раз на тиждень підводяться підсумки: хто про що дізнався, джерела інформації, труднощі, що виникли під час підготовки.

Слайд 11

3 крок Захист проекту 4 крок Колективний аналіз роботи 5 крок Анкетування учасників проекту

Слайд 12

Він був борцем, Борцем живе між нами І вічно житиме, крокуючи піснями Через кордони і крізь даль віків

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література