X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота над змістом твору І.Карпенка–Карого «Хазяїн». Характеристика образу Пузиря. «Ах, ти ж… хазяїн, та й більш нічого…»

Завантажити презентацію

Робота над змістом твору І.Карпенка–Карого «Хазяїн». Характеристика образу Пузиря. «Ах, ти ж… хазяїн, та й більш нічого…»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найважливіше багатство нації – моральні якості народу

Слайд 2

Ключове питання «Що означає честь для Терентія Гавриловича Пузиря?» Проаналізувавши комедію Івана Карпенка-Карого, ми з’ясували цю таємницю І. Карпенко-Карий, автор комедії “Хазяїн”

Слайд 3

Ми дослідили Ми об'єдналися в групу Риси характеру Гаврила Терентійовича Честь та її значення для Пузиря Позитивні якості головного героя Зробили висновок Мацапура Юлія Черніков Денис

Слайд 4

Ми з’ясували, що Пузиреві властиві: Позитивні якості: Негативні якості: Експлуататрор Сім'янин Підприємець Любов до землі Любов до худоби Ощадливий Господар Працьовитий Егоїст Жаднюга Самодур Неосвічений Шахрай Махінатор

Слайд 5

Тлумачний словник говорить: «Честь – це сукупність вищих моральних принципів, якими людина керується у своїй громадській і особистій поведінці» Ми замислилися над питанням: «Чому Пузир згадує про честь?»

Слайд 6

Ми дійшли висновку, що вислів Терентія Пузиря «Рятуйте, рятуйте мою честь. Честь, честь мою топчуть в болото» є ключовим у тексті п’єси, і цей неписаний закон честі існує і сьогодні серед нас усіх, згідно з правилами моралі українського народу.

Слайд 7

Мацапура Ю. В. Черніков Д. В. Над дизайном працював Інформацію знайшла Панченко Л. В. Керівник Над презентацією працювали:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література