X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зошит

Завантажити презентацію

Зошит

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

«Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9». Пригодницько - фантастична повість про виховання гідності та мужності

Слайд 3

Слайд 4

Мої очікування від уроку Після уроку я буду знати: ___________________________ Після уроку я буду вміти: ___________________________

Слайд 5

Слайд 6

Леся Воронина (Вороніна Олена Анастасіївна) народилася 21 березня 1955 року в м. Києві. Росла допитливою й кмітливою дитиною. Дуже рано почала складати різні фантастично-гумористично-таємничі історії, а також лякачки, які виконувала під час тихої години у садочку, а згодом під час перебування в літніх піонерських таборах.

Слайд 7

1979 року закінчила філологічний факультет Київського університету. За роки навчання встигла попрацювати кур'єром у Спілці письменників України, лаборантом у школі, електромонтером на деревообробному комбінаті, екскурсоводом у Музеї народної архітектури та побуту в Пирогові та на багатьох інших роботах. Дружина Євгена Гуцала.

Слайд 8

З 1987 до 1991 року — редактор відділу літератури та мистецтва журналу «Україна». З 1991 року працює у дитячому журналі «Соняшник». Від 1992 року — головний редактор часопису. Член Спілки письменників України, член Асоціації українських письменників.

Слайд 9

Пише для дітей. Автор дитячих іронічних детективів, об'єднаних у серію «Суперагент 000»: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях», «Таємниця золотого кенгуру», пригодницьких повістей «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера». Під псевдонімом Гаврило Ґава написала понад сто сюжетів коміксів, що впродовж 13 років з'являлися на сторінках журналу «Соняшник».

Слайд 10

Літературні псевдоніми: Гаврило Ґава, Ніна Ворон, Олена Вербна.

Слайд 11

Лауреат Всеукраїнської акції «Книжка року» (2004); Лауреат Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова» (2005); Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Дитячий Портал» (2006); Лауреат конкурсу «Книжка року Бі-бі-сі» (2008); Перша премія УІ Московського міжнародного конкурсу «Мистецтво книги» у номінації «Книга для дітей та юнацтва» за книжку «Сни Ганса-Християна» (2009); Перша премія Національного конкурсу «Найкраща книга України 2009», за книжку «Сни Ганса-Християна». Дипломант Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова - 2010» за роман «У пошуках Оґопоґо".

Слайд 12

Повість — епічний прозовий твір (рідше віршований), який характеризується однолінійним сюжетом, а за широтою охоплення життєвих явищ і глибиною їх розкриття посідає проміжне місце між романом та оповіданням (перша українська повість — «Маруся» Г. Квітки-Основ'яненка).

Слайд 13

Слайд 14

РЕФЛЕКСІЯ Сьогоднішній урок мені ____________________________ На уроці мої очікування ____________________________ Мені сподобалося працювати над _________________ а не сподобалося - _________________________________ _________________________________________________ Мені було важко __________________________________ Було легко _______________________________________ Раніше я не вмів, а тепер умію ______________________ Мені слід більше працювати над _________________________________________________ Сьогодні за урок я можу поставити собі ______________

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література