X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прислів'я та приказки про калину

Завантажити презентацію

Прислів'я та приказки про калину

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Прислів'я та приказки про калину Любуйся калиною, поки цвіте, а дитиною, поки росте. Запишалася калина, наче красная дівчина. Дівчина пишна та красива, мов червона калина. Весною калина білим цвітом квітує, а восени червоні ягоди дарує.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Четверта сторінка журналу «Рослини, що потребують охорони»

Слайд 8

Слайд 9

З-під снігу я пробився, Бо силу добру маю. Своїм біленьким цвітом Я землю прикрашаю. Мені морози не страшні, Повірте, друзі милі! Ви тільки нас охороняйте, Й весною в лісі не зривайте.

Слайд 10

Я-перша квіточка весни. Я пролісковий цвіт. Я пережив зимові сни, І знов родивсь на світ. Зелені рученьки мої Листочками зовуть. Я полюбив ліси й гаї, Живу я здавна тут. У мене очі голубі, Такі, як неба синь. Росту між кленів, між дубів, Люблю і сонце, й тінь.

Слайд 11

В мене квіточки ніжні, Такі білосніжні. Тоненькі, тендітні, Ласкаві, привітні. Послухай – як срібно Дзвенить голосок. «Не треба, не треба Зривати квіток!»

Слайд 12

Слайд 13

Рослини і тварини, яких ми вже ніколи не побачимо Рідкісні рослини і тварини. Їх можна ще побачити, але дуже мало Рослини і тварини, кількість яких швидко зменшується Сторінки Червоної книги Численність цих рослин і тварин невелика Рослини і тварини маловивчені, місця їх життя малодоступні Рослини і тварини, яких вдалося зберегти, врятувати від вимирання

Слайд 14

До Червоної книги занесені:

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Гра «Знайди рідкісні рослини»

Слайд 20

Гра «Як зберегти природу»

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література