М. ВІНГРАНОВСЬКИЙ
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Звукові поетичні образи у творчості М.Вінграновського надзвичайно цікаві, захоплюючі і різноманітні. Побудовані вони своєрідно, що найбільше привертає увагу слухачів (читачів). Читаючи поезію М.Вінграновського, переконуємось у тому, що можна встановлювати зв’язок між основним значенням слова і його фонетичним виявом.
Аналіз поетичної творчості М.Вінграновського, а саме звукової організації його мови, особливостей побудови образів та їх сприймання читачами.
1. Проаналізувати основні дослідження звукової організації мови; 2. Подати звукові образи у поезії М.Вінграновського як систему; 3. Провести аналіз віршів, у яких наявна алітерація. 4. Познайомитися із життєвим і творчим шляхом Миколи Вінграновського – яскравого представника покоління “шістдесятників”.
Полягає у дослідженні звукових образів у поезії Миколи Вінграновського, проаналізовані твори, у яких наявна алітерація.
Висновки: 1. Поетична фонетика – наука про мистецтво , що становить один із підрозділів поетики. Поетична мова визначається як мова з установкою на творчість. 2. Алітерація – повторення подібних за звучанням приголосних у віршовому рядку, фразі, строфі для підсилення звукової чи інтонаційної виразності та музичності. 3. За допомогою алітерації творяться різні за семантикою образи. 4. У поезіях М. Вінграновського один поетичний образ твориться з допомогою накопичення різних звуків. 5. Звукові поетичні образи у творчості М.Вінграновського надзвичайно цікаві, захоплюючі і різноманітні. Побудовані вони своєрідно, що найбільше привертає увагу слухачів (читачів). Читаючи поезію М.Вінграновського, переконуємось у тому, що можна встановлювати зв’язок між основним значенням слова і його фонетичним виявом.
Схожі презентації
Категорії