X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
М. ВІНГРАНОВСЬКИЙ

Завантажити презентацію

М. ВІНГРАНОВСЬКИЙ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я обізвався серцем в світ… М. Вінграновський

Слайд 2

Тема роботи: Звукові образи в поезії Миколи Вінграновського

Слайд 3

Звукові поетичні образи у творчості М.Вінграновського надзвичайно цікаві, захоплюючі і різноманітні. Побудовані вони своєрідно, що найбільше привертає увагу слухачів (читачів). Читаючи поезію М.Вінграновського, переконуємось у тому, що можна встановлювати зв’язок між основним значенням слова і його фонетичним виявом.

Слайд 4

Аналіз поетичної творчості М.Вінграновського, а саме звукової організації його мови, особливостей побудови образів та їх сприймання читачами.

Слайд 5

1. Проаналізувати основні дослідження звукової організації мови; 2. Подати звукові образи у поезії М.Вінграновського як систему; 3. Провести аналіз віршів, у яких наявна алітерація. 4. Познайомитися із життєвим і творчим шляхом Миколи Вінграновського – яскравого представника покоління “шістдесятників”.

Слайд 6

Звукова сфера художньої мови поезії М.Вінграновського

Слайд 7

Звукові образи в поезії М.Вінграновського; алітерація як засіб звукопису.

Слайд 8

пошуковий дослідницький Структурно- системний теоретично - критичний

Слайд 9

Полягає у дослідженні звукових образів у поезії Миколи Вінграновського, проаналізовані твори, у яких наявна алітерація.

Слайд 10

Слайд 11

Висновки: 1. Поетична фонетика – наука про мистецтво , що становить один із підрозділів поетики. Поетична мова визначається як мова з установкою на творчість. 2. Алітерація – повторення подібних за звучанням приголосних у віршовому рядку, фразі, строфі для підсилення звукової чи інтонаційної виразності та музичності. 3. За допомогою алітерації творяться різні за семантикою образи. 4. У поезіях М. Вінграновського один поетичний образ твориться з допомогою накопичення різних звуків. 5. Звукові поетичні образи у творчості М.Вінграновського надзвичайно цікаві, захоплюючі і різноманітні. Побудовані вони своєрідно, що найбільше привертає увагу слухачів (читачів). Читаючи поезію М.Вінграновського, переконуємось у тому, що можна встановлювати зв’язок між основним значенням слова і його фонетичним виявом.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література