X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Леся Українка. Життя та творчість.

Завантажити презентацію

Леся Українка. Життя та творчість.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА В М. ДОНЕЦЬК ДОНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ № 49 ЕЛЕКТРОННА ВИСТАВКА

Слайд 2

ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЖИТТЯ ТА ТВОРЧІСТЬ

Слайд 3

Леся Українка народилася Леся Українка народилася 25 лютого 1871 року в м. Новоград- Волинському, у тій частині України, що входила до складу Російської імперії.

Слайд 4

Мати - Лариса Петрівна Мати - Лариса Петрівна Косач - Квітка. Вона була свого часу видатна письменниця і друкувалася під прізвищем Олени Пчілки.    

Слайд 5

Батько Лесі – Петро Антонович Косач Батько Лесі – Петро Антонович Косач був людина освічена й для свого часу передова, а натурою лагідна та добра.

Слайд 6

Грамоти Леся Грамоти Леся навчилася дуже рано. Коли їй було чотири роки, вона вже дуже добре володіла читанням. А через рік Леся самостійно писала коротенькі листи до своєї бабусі в Гадяч та за кордон до дядька Михайла Драгоманова.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

  Дуже рано почала Леся знайомитися з   Дуже рано почала Леся знайомитися з народною творчістю: піснями та художніми виробами. Мати возила дітей до різних сіл та містечок. Там вона зачаровано слухала веснянки, які селяни співали бодай чи не всім селом.

Слайд 10

Багато пісень увійшло у побут Багато пісень увійшло у побут Косачів і стали там улюбленими піснями; це такі як “Подоляночка”, “Зайчик”, “Женчичок - бренчичок” та інші.

Слайд 11

Навесні 1882 року родина Косачів Навесні 1882 року родина Косачів перебралася на постійне проживання до села Колодяжного, що недалеко повітового містечка Ковеля

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література