X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Андрусяк - Дивосвіт сучасної казки у творі «Стефа та її Чакалка»

Завантажити презентацію

Іван Андрусяк - Дивосвіт сучасної казки у творі «Стефа та її Чакалка»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

        Мультимедійна презентація до уроку позакласного читання у 5 класі “ Дивосвіт сучасної казки Івана Андрусяка “Стефа та її Чакалка. Дівчача повістина” ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДЗЕРЖИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ вчителя української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів № 1 м. Кривого Рогу Дзержинського району Дніпропетровської області Петрової Олени Юріївни м. Кривий Ріг 2012

Слайд 2

Вчіться, діти! Сучасна книжка Скаже вам чогось багато З того, що митцем було, І посіяно, й пожато.

Слайд 3

Головоломка КНИ ВІК ТЯ БЕЗ ЖИТ ХА ГИ БЕЗ НА ТА

Слайд 4

Тема уроку: Дивосвіт сучасної казки Івана Андрусяка “Стефа та її Чакалка

Слайд 5

Мета уроку: ознайомити учнів із життям та творчістю сучасного українського письменника І. Андрусяка, залучити до читання сучасної дитячої прози; удосконалювати навички вибіркового читання розвивати увагу, пізнавальну активність, самостійність, артистизм, творчу уяву, культуру зв’язного мовлення учнів; розвивати навички самостійної роботи, виховувати почуття поваги до творчості І. Андрусяка, справжніх шанувальників сучасної української літератури підвищувати культурний рівень учнів.

Слайд 6

Проблемне питання: «Що таке чемність?»

Слайд 7

Іван Михайлович Андрусяк Народився 28 грудня 1968 року в селі Вербовець на Гуцульщині (Косівський район Івано-Франківської області).

Слайд 8

Краєвиди Гуцульщини

Слайд 9

Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В.С. Стефаника Українська академія державного управління при Президентові України

Слайд 10

Творчий доробок письменника: Поетичні збірки: «Депресивний синдром» (1992), «Отруєння голосом» (1996), «Шарґа» (1999), «Повернення в Ґалапаґос» (2001), «Сад перелітний» (2001, серія «Ковчег»), «Дерева і води» (серія «Ars poetica»), «Часниковий сік» (серія «Зона Овідія»), «Храбуст» (2006), «Вургун» (2005, до книжки увійшли повість-метафора «Реставрація снігу», новела «Шарґа», роман-новела «Вургун»). Вибрані переклади: Анжей Бурса «Усмішка горлом: вибрані вірші» (1999), Едвард Естлін Каммінґс «Тюльпани й димарі» (2004), Анна Політковська «Друга чеченська» (2004), Марина і Сергій Дяченки «Дика енергія: роман» (2006), Марина і Сергій Дяченки «Олена й Аспірин: роман» (2006), Чарльз Дікенз «Різдвяна пісня в прозі» (2006). Книги для дітей: «М’яке і пухнасте», «Андрусяк Іван про Дмитра Туптала (святого Димитрія Ростовського), Григорія Квітку-Основ’яненка, Тараса Шевченка, Ніла Хасевича, Олексу Довбуша», «Стефа і ії Чакалка», «Зайчикова книжечка», «Хто боїться зайчиків» та «Звіряча абетка».

Слайд 11

Родина письменника Іван Андрусяк зі своїми дітьми Іван Андрусяк з дружиною

Слайд 12

Видавництво Грані - Т Іван Андрусяк – літературний редактор

Слайд 13

Іван Андрусяк у Кривому Розі Іван Андрусяк на зустрічі з маленькими читачами у Центральній дитячій бібліотеці Наталія Майданська розповідає дітям про різні серії книг для дітей

Слайд 14

Іван Андрусяк на зустрічі у книжковому магазині «Буквиця» презентує свою книгу «Дуби і леви» Іван Андрусяк підписує свої книги шанувальникам на зустрічі у магазині «Буквиця»

Слайд 15

письменник перекладач критик громадянин дослідник особистість Асоціативний кущ Іван Андрусяк

Слайд 16

Книжкова вітальня І. Андрусяка

Слайд 17

Пан Іван розказує про свою книгу «Стефа і її Чакалка»

Слайд 18

Слайд 19

Біографічний план 1. Народився в 1968 році на Гуцульщині. 2. Навчався в Івано-Франківському державному педагогічному інституті ім. В.С. Стефаника, а потім – в Українській академії державного управління при Президентові України. 3. Писати для дітей почав з 2005 року. 4. Видав півтора десятка книжок різних жанрів. 5. Мешкає в Києві. 6. Працює літературним редактором видавництва дитячої літератури «Грані-Т».

Слайд 20

«Скульптори» Виліпити Чакалку з тіста та розфарбувати її, відтворивши своє ставлення до неї. «Актори» Підготувати інсценізацію окремих цікавих епізодів з казки; «Літературні критики» Написати відгук на казку І.Андрусяка «Стефа та її Чакалка». Завдання групам:

Слайд 21

Асоціативний ряд «Чого вчить і що виховує казка І. Андрусяка «Стефа та її Чакалка».

Слайд 22

Метод «Прес» Я погоджуюся (не погоджуюся) з думкою, що ..., тому що сучасна книжка ... . Наприклад… . Отже… .

Слайд 23

Рефлексія Чи сподобалась вам казка? Чим саме? Хто з дійових осіб найбільше запам'ятався? Чи справдилися ваші очікування від уроку? Якими новими знаннями ви збагатились?

Слайд 24

Гра «Клубок життя» А які добрі справи зробили ви?

Слайд 25

Домашнє завдання 1.Завдання для всіх: створити рекламу до казки Івана Андрусяка «Стефа та її Чакалка». 2. Завдання на вибір: - написати продовження казки. - скласти власні ребуси, кросворди за твором Івана Андрусяка «Стефа та її Чакалка»; 3. Підготуватися до наступного уроку позакласного читання.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література