X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Туризм в Німеччині

Завантажити презентацію

Туризм в Німеччині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Туризм – галузь національного господарства, яка належить невиробничій сфері, і займається задоволенням потреб споживача стосовно відвідування нових місць, відпочинку, та ознайомлення з історичними та природними пам’ятками. Дана сфера займається відновленням самопочуття, набуття нової пізнавальної інформації тощо.

Слайд 3

Слайд 4

Рекреаційна. Соціальна. Культурна. Екологічна. Економічна. Просвітницька. Виховуюча. Релігійна.

Слайд 5

Окрім економічних засад в Німеччині існує цілий ряд краєзнавчих, історичних та географічних передумов, які створюють сприятливі умови для розвитку туризму. Німеччина – країна, яка межує з багатьма розвиненими європейськими країнами, що сприяє транзитному туризму. Окрім цього Німеччина багато на історичні пам’ятки, які так чи інакше можуть цікавити туристів з інших держав.

Слайд 6

Привабливістю даної країни є її високий економічний рівень, наявність багатьох музеїв, високого рівня обслуговування, а також сприятливе географічне розміщення. Багате минуле країни сприяє зацікавленню багатьох туристів. Література, мистецтво – найбільш визначні напрямки минулого Німеччини.

Слайд 7

У Німеччині переважає діловий та екскурсійний туризм. Серед туристичних міст варто згадати Берлін з Брандебурськими воротами, Дрезден, Дрезденська картинна галерея, Гамбург, Бремен, Кельн і Мюнхен – міста проведення різноманітних виставок і фестивалів світового рівня.

Слайд 8

Велика частина, яка відвідує Німеччину (60%) – туристи з сусідніх країн (Східної та Західної Європи), біля 25% - туристи з північної та південної Європи, решта частина – Північна Америка, Близький Схід та інші країни світу. Велика частина туристів віддають перевагу “дикому” подорожуванню. Вони самі обирають собі програми для відпочинку та відвідування визначних історичних місць. Інша частка обирає послуги туроператорів, які пропонують певний маршрут розваг та ознайомлення з країною.

Слайд 9

Курортні міста — Асхен, Вісбаден, Баден-баден (центр туризму в горах Шварцвальд) і ін. Найбільш цікаві свята і фестивалі: у Хамельні влітку кожної неділі опівдні проходить процесія на честь порятунку від щурів легендарним дударем; у Бінгені-на-Рейні — виноробницькі фестивалі; Октоберфест — всесвітньо відомий мюнхенський фестиваль пива; фестиваль музеїв у Франкфурті; Міжнародна виставка квітів в Ерфурті і ін

Слайд 10

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм