X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молодіжні субкультури

Завантажити презентацію

Молодіжні субкультури

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Молодіжні субкультури Виконала: Учениця 11 – А класу Твердохліб Анжеліка

Слайд 2

Субкультура —сукупність культурних зразків, тісно пов'язаних з домінантною культурою і у той же час відмінних від неї.

Слайд 3

Слайд 4

Хіпі Хіпі -американський молодіжний рух, який здійснив першу сексуальну революцію, перетворився на субкультуру. Деколи їх називали «діти квітів».

Слайд 5

Панки люди належать до цього руху тому, що вони слухають панк-рок музику; люди, які окрім того, що слухають цю музику, ще і в житті сповідують панківські принципи.

Слайд 6

Скінхеди Скінхеди — сучасна субкультура. Хлопці голили голови і носили тяжкі боти, які тепер стали атрибутом кожного скіна.

Слайд 7

Гопники представники радян-ської та пост-радянської субкуль-тури, утвореної в результаті інфільтрації кримі-нальної естетики в робітниче середовище; 

Слайд 8

Готи представники готичної субкультури, натхненних естетикою готичного роману, естетикою смерті, готичної музики й відносять себе до готики-сцени.

Слайд 9

ЕМО Емо -найпоширеніша субкультура серед підлітків (хоча іноді і трапляються прихильники старшого віку)

Слайд 10

Головна риса емо — це вираження та нестримання своїх емоцій, найважливіше — бути собою і не заганяти себе у якісь певні рамки. У емо свої погляди на життя, яке складається з двох основних кольорів: чорного (символізує несправедливість, жорстокість світу) та яскравих кольорів (щасливі емоції, кохання, приємне переживання). Часто це відображається у зовнішньому вигляді послідовників цієї субкультури. Прихильники цього стилю виглядають так: депресивні хлопці і дівчата з довгим волоссям, яке часто закриває очі, підмальовані чорним олівцем; носять одяг чорного, пурпурового та рожевого кольорів. Невід'ємною частиною образу є штани із заниженою талією та широким шкіряним паском із залізними шпорами.

Слайд 11

Дякую За Увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія