X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молодіжні субкультури

Завантажити презентацію

Молодіжні субкультури

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Молодіжні субкультури Інноваційно – авангардні субкультури

Слайд 2

Визначення та види молодіжних субкультур Молодіжна субкультура – будь– яке об'єднання молоді, що має власні елементи культури, а саме: мову(сленг), символіку(зовнішня атрибутика), традиції, тексти, норми і цінності. До інноваційно – авангардних субкультур належать: емо, репери, рокери, рейвери, готи,хіппі, металісти, панки, растамани, скінхеди, фріки, яппі, толкієністи, байкери.

Слайд 3

Емо

Слайд 4

Фурі Субкультура фу рі (англ. furry), поєднує людей, які захоплюються антропоморфними тваринами в образотворчому мистецтві, анімації, художній літературі та дизайні. Відмінною рисою субкультури є прагнення до втілення образу антропоморфної тварини у творчості, або собі через ідентифікацію з нею. Антропоморфною твариною прийнято важати вигадану істоту, що поєднує у собі якості людини та тварини як в анатомічному, так і духовному плані.

Слайд 5

Фурі

Слайд 6

Рейвери "Рейв" (від англ. rave – марити, буянити, говорити з ентузіазмом) трактуется в «Словнику сучасного сленга" Т. Торна як "дикунська вечірка (a wild party), танці або ситуація відчайдушної поведінки". Їхнє життя - суцільні розваги.Звично рейверів по-простому називають «тусовщиками».Вони також носять - экзотично світлий одяг і зачіски,сенс їхнього життя полягає в розвагах.

Слайд 7

Рейвери

Слайд 8

Панки Па нки (від англ. punk — недосвідчена молода людина) — молодіжна субкультура, покоління молодих людей на рок-естраді (середина 70-х рр. 20 ст.). Провідною інтонацією їхніх виступів став різкий протест проти будь-яких моральних і звичаєвих правил. Це відбилося насамперед на характері їх музики - панк-року (постійна зміна інтонації, надмірне використання ударних інструментів, переважання ритму над мелодією). Шокував глядачів і зовнішній вигляд виконавців у їх стилі завжди присутня неохайність і недбалість (різноколірний грим, лахміття старомодного одягу, обвішаного усіляким мотлохом).

Слайд 9

Панки

Слайд 10

Панки Зачіска панка — ірокез

Слайд 11

Хіпі В наш час досить складно знайти прихильників "хіпізму", які б свідомо називали себе "хіпі". Натомість люди, які зараховують себе до цієї категорії, воліють називати себе "я патлатий", "піпл", "системна людина" і навіть "людина". При цьому вони усвідомлюють, що оточення сприймає їх саме як "хіпі", але самі не бажають потрапляти під це визначення. Найочевидніше, що це відбувається через старомодність самого слова "хіпі", та через усі асоціації, які пов'язалися з цим терміном починаючи з його виникнення у другій половині 60-х років 20-го століття.   Сьогодні чітко виділяються два прошарки цього руху: так звана "стара система" та "нова система". "Стара система" складається з людей старшого віку (до 50-ти років), для яких "хіпізм" - це все їхнє життя. Найчастіше ці люди не мають ані постійної роботи, ані постійної сім'ї. Більшість із них деградували і стали наркоманами, бомжами чи психічно хворими особами. "Нова система" об'єднує в собі молодь віком від 14-ти до 20-ти років, які примудряються поєднувати свій "хіпізм" із навчанням у престижних закладах і не завжди дотримуються найважливішої заповіді, яку визначили ідеологи руху - незалежність від соціуму.

Слайд 12

Хіпі

Слайд 13

Байкери Прапор Конфедератів, Naval Jack Ба йкери (англ. biker, від bike ← motorbike ← motorbicycle «мотоцикл») — любителі і поклонники мотоциклів. На відміну від звичайних мотоциклістів, у байкерів мотоцикл являеться частиною образу життя. Байкерівський рух зародився в 1950-х роках в США, прийшло в Европу і Росію в 1970-х (в СССР в 1980-х роках їх називали «рокери»), деякий час входило в склад субкультури, коли байкери були розділені на декілька агресивних і воюючих груп. Зовнішній вигляд байкера: «косуха» (кожана куртка з замком навскоси) аб кожана мотокуртка (часто поверх мотокуртки надівається джинсова або кожана жильотка без рукавів з «кольорами» (символікою) мотоклуба), кожані штани. Байкери часто відпускають довге волосся,вуса, бороди. Для захисту очей від вітру носять окуляри.

Слайд 14

Байкери

Слайд 15

Металісти Металі сти, металхеди (англ. metalhead, headbanger, metallian) — субкультура, натхненна музикою в стилі метал. З'явилася у 1980-их роках. Субкультура популярна в північній Європі, досить поширена — в північній Америці, має значну кількість прихильників в південній Америці, південній Європі і Японії. На Близькому Сході, за винятком Ізраїлю і Туреччини, металісти нечисленні і піддаються переслідуванню. На відміну від, наприклад, субкультур готів і панків, субкультура металістів позбавлена яскраво вираженої ідеології і зосереджена, головним чином, навколо музики. Проте, є деякі риси, які вважаються характерними для представників субкультури.

Слайд 16

Металісти -підлітки-металісти

Слайд 17

Готи Го ти (англ. Goths, від англ. Gothic у значенні варварський, грубий) — субкультура, що зародилася наприкінці 70-х років XX століття у Великобританії на основі панк-руху. Готична субкультура досить різноманітна і неоднорідна, однак для всіх її представників в тому чи іншому ступені характерні специфічний імідж і інтерес до готичної музики. Від початку будучи молодіжною, нині у світі субкультура представлена людьми віком від 14 до 45 років і старшими. Розвиток готичної субкультури був тісно пов'язаний з еволюцією музичного жанру готичний рок. Свого розквіту він набув у першій половині 1980-х років, коли широко популярними стали такі виконавці, як Bauhaus, Southern Death Cult, Siouxsie and the Banshees та інші. Істотний вплив на формування готики здійснив лондонський клуб Batcave. До 1983 року вже можна було говорити про те, що нова субкультура остаточно утвердилася.

Слайд 18

Готи

Слайд 19

Готи

Слайд 20

Готи

Слайд 21

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне