X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Краще обрати фах престижний чи за покликанням?

Завантажити презентацію

Краще обрати фах престижний чи за покликанням?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Учень 11 класу Деркачов Іван

Слайд 2

Престижна спеціальність: слова, що зачаровують абітурієнтів та їх батьків. Вони прагнуть багато заробляти.

Слайд 3

У житті кожного випускника скоро настане мить, коли відлунає останній дзвоник та відкриються двері у складне доросле життя.

Слайд 4

Учителі фізики і математики не могли нахвалитися Андрієм і пророчили йому кар`єру інженера. стану я гарувати за копійки!” – пхикнув юнак. Подолавши скажений конкурс, він вступив на приватний факультет (не обійшлося без батьківських зв`язків). Вчитися було важко й нудно. Те, що хитросплетіння вітчизняного законодавства – не його покликання, Андрій зрозумів уже на першій сесії. Але тішився тим, що диплом солідного закладу відчинить будь-які двері. Та коли справа дійшла до працевлаштування, його спіткало велике розчарування: країна забезпечена юристами на 10 років наперед. Зараз Андрій сидить без роботи.

Слайд 5

Магістр-менеджер абияк кладе кахлі в чужих ваннах, не маючи можливості працювати за фахом, а кваліфікованих будівників удень зі свічкою не знайдеш.

Слайд 6

Нині юнаки і дівчата на свій страх і ризик обирають “надійну” професію, яка їх “прогодує” , переважно керуючись порадами батьків, стереотипами, що склалися в суспільстві, та агресивною рекламою певних навчальних закладів: “ Після нашого вузу ви обов`язково влаштуєтесь на роботу ”

Слайд 7

Треба шукати професію за покликом серця. Той, хто шукає, завжди знайде.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія