X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аналіз системи озеленення м. Бровари Київської обл. та пропозиції щодо її покращення

Завантажити презентацію

Аналіз системи озеленення м. Бровари Київської обл. та пропозиції щодо її покращення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магістерська робота на тему: “Аналіз системи озеленення м. Бровари Київської обл. та пропозиції щодо її покращення” Виконала О.В. Чуняк Керівник магістерської роботи О.М. Багацька, доц., к. с.-г.н. Київ-2012

Слайд 2

Об’єктом досліджень магістерської роботи є вуличні насадження та насадження садово-паркових об’єктів м. Бровари.

Слайд 3

Мета роботи – встановити стан та розробити пропозицій щодо покращання стану насаджень м. Бровари, їх видового складу, розміщення, нормативів посадки та агротехніки по догляду .

Слайд 4

Основні завдання: - встановити місцезнаходження та призначення насаджень м. Бровари; - оцінити сучасний стан та достатність насаджень м. Бровари; - розробити проектні пропозиції щодо покращання видового складу та стану насаджень м. Бровари.

Слайд 5

План-схема м. Бровари Київської обл.

Слайд 6

Арка «Свободи» біля входу до Парку Перемоги

Слайд 7

Парковий фонтан

Слайд 8

Озеро на території парку Перемоги

Слайд 9

Місток через ставок в парку Перемоги

Слайд 10

Вхід в парк з вул. Кірова

Слайд 11

Сквер перед будівлею районної адміністрації м. Бровари

Слайд 12

Сквер перед торговим домом

Слайд 13

Вуличні насадження м. Бровари

Слайд 14

Стан насаджень вздовж автомобільних доріг м. Бровари

Слайд 15

Центральна площа м. Бровари

Слайд 16

Стан насаджень на міжквартальних територіях

Слайд 17

Стан озеленення на прибудинковій території

Слайд 18

Карта-схема м. Бровари

Слайд 19

Висновки 1. Збіднений асортимент деревних та кущових рослин, що використовується в озелененні міста. 2. Недостатнє використання в системі озеленення посадок кущів. 3. На головній площа міста відсутні посадки дерев та кущів. 4. Недостатня щільність рядових посадок вздовж магістральних вулиць.

Слайд 20

Висновки 5. На вулицях міста майже відсутнє квітникове оформлення. 6. Завдяки систематичному догляду насадження за деяким виключенням мають задовільний санітарний стан, але останнім часом догляд за насадженнями проводять не спеціалісти і тому порушуються декоративні та захисні функції зелених насаджень.

Слайд 21

Пропозиції 1. Через ураження фіто- та ентомошкідниками дерев гіркокаштану звичайного потребують заміни. Також аварійний стан мають насадження з ялини звичайної по вул. Гагаріна. Пропонується їх поступово видалити та замінити іншими видами дерев. 2. На даний час потрібно поліпшити і удосконалити вуличні рядові посадки дерев та посадки вздовж бульвару Незалежності за рахунок введення в асортимент рослин стійких до вуличних умов та ущільнення рядових посадок дерев введенням живоплотів в місцях надмірної загазованості.

Слайд 22

Пропозиції 3. У вуличних насадженнях вздовж центральної частини необхідно ввести квіткове оформлення у вигляді рабаток та клумб з використанням декоративно-листяних видів рослин та рослин з неяскравим цвітінням. 4. Стан газонного покриття необхідно покращити шляхом заміни з використанням стійких до антропогенних навантажень травосумішей.

Слайд 23

Доповідь закінчено. Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія