X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасне теплове устаткування - індукційні плити

Завантажити презентацію

Сучасне теплове устаткування - індукційні плити

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок – презентація на тему: «Сучасне теплове устаткування – індукційні плити» Предмет «Устаткування підприємств харчування» Для професій «Кухар», «Кондитер» Підготувала викладач спецпредмету: Лаврушкіна М.Ф.

Слайд 2

План уроку 1. Індукційні плити, їх призначення, характеристика. 2. Будова, принцип роботи індукційних плит. 3. Правила експлуатації та безпеки праці. 4. Можливі проблеми під час експлуатації індукційних плит.

Слайд 3

Мета уроку навчальна: сформувати знання про індукційні плити, їх призначення, будову, принцип роботи, правила експлуатації та безпеки праці, виявити можливі проблеми під час їх роботи, навчити вирішувати проблемні ситуації. розвиваюча: розвивати логічне мислення, уміння порівнювати, виділяти головне, сприяти розвитку творчих здібностей. виховна: виховувати інтерес до майбутньої професії.

Слайд 4

Індукційні варильні поверхні – це нове покоління кухонної техніки, що дозволяє швидко та безпечно готувати завдяки електромагнітним потокам, які нагрівають виключно дно посуду. Стильний зовнішній вигляд та високотехнологічність вигідно вирізняють індукційні поверхні на світовому ринку.

Слайд 5

Електромагнітна індукція була відкрита Майклом Фарадеєм в1831 році. фільм

Слайд 6

Перша варильна поверхня з індукційними властивостями була виготовлена в 1987році. Нагрівається не конфорка,а сковорода або каструля.Пере-дачі тепла через склянну поверхню не відбувається.

Слайд 7

Рідина швидше закипає на плиті. Економиться час і електроенергія. Страви на плиті не пригоряють. Плита швидко реагує на зміну потужності і температури. При роботі плити з пустим посудом,або посуд знятий- плита автоматично вимикається. фільм

Слайд 8

Плити індукційні призначені для приготування перших, другіх і третіх страв у наплитному посуді. На плитах можна варити, смажити,припускати,тушкувати.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

фільм

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

фільм

Слайд 18

Сковороди і каструлі з плоским магнітним днищем, діаметром не менше 12см. Матеріал –сталь, емальований і неемальований чугун, якщо вказано на посудині їх придатність. Посуд для індукційних плит

Слайд 19

Слайд 20

Діапазон температури 60-2400С Рівень потужності 10(500-2000Вт,600-1500Вт) Границя часу 5-180хв. Індукційна плита ІК 35DP

Слайд 21

Слайд 22

Плита має основу для встановлення на столі. Пластмасовий корпус. Нагріваюча поверхня-склокерамічна плита. Під керамічною поверхнею встановлена мідна катушка. Для приєднання до електромережі-шнур з вилкою. Пульт управління.

Слайд 23

Пульт керування плити включає: 1. Кнопки блокування . 2. Цифровий дисплей. 3. Контрольна лампочка включення. 4. Кнопка задання часу ◙ . 5. Кнопки вибирання ▲ : час, температура, потужність, можна збільшити. 6. Кнопки вибирання ▼ : час, температура, потужність, можна зменшити. 7. Кнопки вибирання ◄► : для рівня потужності і температури. 8. Вмикач та вимикач .

Слайд 24

Слайд 25

В індукційних плитах до мідної катушки, що під склокерамічною поверхнею подається електрина напруга. При цьому появляється магнітне поле,яке завдяки фізичному ефекту напряму підігріває каструлі. фільм

Слайд 26

Слайд 27

Плиту встановити на рівне місце з вільним доступом,на відстані від стін та предметів не менше 5-10см. Приєднати плиту до електромережі(при цьому засвітиться лампочка і пролунає звуковий сигнал-режим чекання). Посуд поставити на середину нагрівального елемента.

Слайд 28

Задати рівень потужності, натиснувши◄►. За допомогою кнопок ▲ або▼ в будь-який час можна змінити параметри потужності в діапазоні 1-10. Якщо ми не хочемо працювати з режимом потужності,то ми можемо, натиснувши кнопку ◄► перейти в режим температури (з’явиться “1200С”).

Слайд 29

За допомогою кнопок ▲, ▼ вибору можна в будь-який час змінити температуру від 60С до 2400С з кроком 200С. На цифровому дисплеї з'явиться обрана температура. Після задання потужності або температури можна задати час, натиснувши кнопку ◙.На пульті з'явиться “0” і загориться контрольна лампочка часу.

Слайд 30

За допомогою кнопок ▲ або ▼ можна задати час роботи з 5-хвилинним інтервалом.Максимальний час-180хв. Щоб перевірити час, що залишився, потрібно знову натиснути кнопку. Якщо час вийшов,чути звуковий сигнал і плита автоматично переключається в режим очікування. фільм

Слайд 31

Плита має дві кнопки блокування(для кожного нагрівального елемента). Дану кнопку використовують після встановлення рівня потужності або температури.Над кнопкою засвічується сигнальна лампочка,що вказує: на даний момент регулювати інші параметри не можна.

Слайд 32

Слайд 33

Гріючу поверхню та панель керування протерти м'якою тканиною з розчином мила,та витерти.

Слайд 34

Закривати вентиляційні отвори. Тримати біля плити легкогорючі речовини,кислоти та луги. Класти на плиту магнітні речі,металеві пластини,алюмінієву фольгу. Користуватися грубими чистящими засобами. Перебувати біля плити людям, які носять стимулятор серця.

Слайд 35

Узагальнення та систематизація знань Пошукова бесіда 1. Переваги індукційних плит. 2. Правила встановлення плити на робочому місці. 3. Які параметри регулюються на пульті управління плити? 4. Який посуд використовується для індукційних плит? 5. Правила безпеки праці індукційної плити.

Слайд 36

Підсумок уроку Експрес – опитування « Що нового я дізнався на уроці?» - Що нового Ви дізналися сьогодні на уроці? - Що Вам сподобалося на уроці? - Що не сподобалося і щоб Ви хотіли змінити? - Чого навчилися?

Слайд 37

Домашнє завдання Опрацювати опорний конспект уроку. Зробити схему індукційної плити. Скласти кросворд на тему: «Індукційні плити».

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне