Сучасне бандурне мистецтво у справі збагачення музично-естетичного досвіду студента країни.
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Актуальність теми: Естетичне виховання – найпопулярніший вид навчання та виховання що яскраво популяризується сьогодні як в дитсадках школах та і в вищих навчальних закладах. Проблеми естетичного виховання зачепила нашу сучасну молодь, що виростало в важкий період перебудови та становлення України як незалежної самостійної держави, тому відчула на собі недостатність виховання саме в цей період деякі вчені намітили тенденцію виділення молоді в окрему соціальну категорію. Оскільки виникла проблема естетичного виховання. Що є естетичне виховання для сьогодення? Перш за все це виховання людини, повноцінної, самостійної, самовпевненої яка знає та відчуває себе індивідуумом і може чітко відстояти своє «Я».
Іншим чинником естетичного виховання є виховання патріота, людини що знає, любить та поважає свою історію, традиції, народ, музичну культуру. Одним з яскравих та ефективних чинників впливу на свідомість молоді є бандурне мистецтво, тому дослідження його з позиції збагачення музично-естетичного досвіду студента є актуальним завданням навчально-виховного процесу.
Об’єкт дослідження: Сучасне бандурне мистецтво яке представлене різножанровими та різностильовими напрямами.
Предмет дослідження: Форми, методи збагачення музично – естетичного досвіду студента засобами бандурного мистецтва у розмаїтті його жанрово – стильових проявів та виконавських інтерпретацій.
Мета : Довести про актуалізацію в сучасних умовах сучасної школи в умовах вищої школи ролі і значення бандурного мистецтва як чинник збагачення розвитку музично-естетичного досвіду студента
Завдання : - розглянути тер- проаналізувати наукову літературу з питань банурного мистецтва та його функціонування в сучасному соціумі;мінологічний апарат дослідження в контексті поставленої проблематики;
Гіпотеза : : полягає в тому що використання бандурного мистецтва в навчальному процесі дійсно сприяє збагаченню музично-естетичного досвіду студента, розширює його уяву про темброво-колористичні, синтаксичні, образно – семантичні риси сучасної музики а також збагачує історично – культурну свідомість, що є впливовим, сильним поштовхом для самовдосконалення та самовиховання студента. Вивчення інструменту, вдосконалення технічних навичок є важливим чинником вдосконалення студента. Бандурне мистецтво є більш ефективним методом впливу на виховання особистості яка усвідомлює свою належність до українського народу, береже та збагачує українські культурно-історичні традиції, має шанобливе ставлення до національних святинь. Дякую за увагу!!!
Схожі презентації
Категорії