X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Порядок надання відпусток

Завантажити презентацію

Порядок надання відпусток

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Порядок надання відпусток Закон України “Про відпустки”

Слайд 2

Види відпусток Щорічні відпустки: основна відпустка (ст. 6) додаткова відпустка за роботу із шкідливими та важкими умовами праці (ст. 7) Додаткові відпустки у зв язку з навчанням: (ст. 13,14 і 15) Творча відпустка (ст.16) Соціальні відпустки: відпустка у зв язку з вагітністю та пологами (ст. 17) відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 18) додаткова відпустка працівникам, які мають дітей (ст. 19) Відпустка без збереження заробітної плати (ст. 25, 26)

Слайд 3

Щорічна відпустка та її тривалість Надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарні дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору. Керівним та педагогічним працівникам навчальних закладів освіти надається основна щорічна відпустка тривалістю 56 календарних днів. Інвалідам І і ІІ груп надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, а інвалідам ІІІ групи – 26 календарних днів. Особам віком до 18 років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.

Слайд 4

Щорічні додаткові відпустки За роботу із шкідливими і важкими умовами праці (ст. 7) За особливий характер праці та її тривалість (ст. 8)

Слайд 5

Щорічні відпустки, які надаються за бажанням працівника в зручний для нього час Особам віком до вісімнадцяти років Інвалідам Жінкам перед відпусткою у зв язку з вагітністю та пологами або після неї Жінкам, які мають двох в більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда Одинокій матері (батьку), які виховують дитину без батька (матері); опікунам, піклувальникам або іншим самотнім особам, які фактично виховують одного або більше дітей віком до 15 років за відсутності батьків Дружинам (чоловікам) військовослужбовців Ветеранам праці та особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною Ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” Батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу В інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором

Слайд 6

Перенесення щорічної відпустки Щорічна відпустка на вимогу працівника повинна бути перенесена на інший період у разі: - порушення власником або уповноваженим ним органом терміну письмового повідомлення працівника про час надання відпустки; - несвоєчасної виплати власником або уповноваженим ним органом заробітної плати працівнику за час щорічної відпустки Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена у разі: - тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку; - виконання працівником державних або громадьских обов язків, якщо згідно з законодавством він підлягає звільненню на цей час від основної роботи із збереженням заробітної плати; - настання строку відпустки у зв язку з вагітністю та пологами; - збігу щорічної відпустки з відпусткою у зв язку з навчанням.

Слайд 7

Поділ щорічної відпустки на частини. Відкликання з відпустки Щорічну відпустку може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка. Відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства.

Слайд 8

Додаткові відпустки у зв язку з навчанням. Творча відпустка Відпустка у зв язку з навчанням у середніх навчальних закладах (ст. 13); Відпустка у зв язку з навчанням у професійно-технічних навчальних закладах (ст. 14); Відпустка у зв язку з навчанням у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі (ст. 15); Відпустка у зв язку з профспілковим навчанням (ст. 15-1); Творча відпустка (ст. 16).

Слайд 9

Соціальні відпустки Відпустка у зв язку з вагітністю та пологами (ст. 17); Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 18); Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей (ст. 19).

Слайд 10

Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки Виплачується у разі звільнення працівника за всі не використані ним дні щорічної відпустки (ст. 4.1), а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей; Замінюється, за бажанням працівника, частина щорічної відпустки. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні; Особам віком до 18 років заміна всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.

Слайд 11

Відпустки без збереження заробітної плати Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов язковому порядку (ст. 25); Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін (ст. 26).

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне