X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перспективи використання вертикального озеленення при створенні малих садів

Завантажити презентацію

Перспективи використання вертикального озеленення при створенні малих садів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

на тему: “Перспективи використання вертикального озеленення при створенні малих садів (на прикладі присадибної ділянки в с. Димитрове Київської обл.)” КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ і ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ННІ ЛІСОВОГО ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА Факультет садово-паркового господарства і ландшафтної архітектури Спеціальність – “Садово-паркове господарство” Магістерська робота Виконала: Лобко О. М. Керівник роботи: доц. Курдюк О. М. Київ - 2012рік

Слайд 2

Актуальність теми Полягає в необхідності озеленення приватних присадибних ділянок з метою підвищення естетичного стану даної території з використанням витких рослин та покращення її планувальної структури.

Слайд 3

Об'єкт,предмет та мета досліджень Об’єкт дослідження: територія присадибної ділянки, що знаходиться в с. Димитрово Київської області. Предмет дослідження: види та сорти ліан, які використовують при створенні малих садів; особливості використання ліан в озелененні. Метою є розробка проекту озеленення присадибної ділянки з використанням вертикального озеленення для підвищення естетичного та загального декоративного вигляду та функціональності території.

Слайд 4

Для досягнення мети було поставлено наступні завдання: - ознайомитись з природними умовами району досліджень; - вивчити видовий склад і сучасний стан зелених насаджень даної присадибної ділянки; - проаналізувати існуючий стан планувальної структури; - вивчити види та сорти ліан, які використовують при озелененні малих садів; - розробити проектні пропозиції щодо озеленення присадибної ділянки з використанням вертикального озеленення; - запропонувати заходи з агротехніки створення та експлуатації витких рослин і догляду за ними.

Слайд 5

Вертикальне озеленення – це один із самих популярних, найпростіших та доступніших видів декорування будівель та споруд. Завдяки йому можна не тільки отримати високий декоративний ефект, а й розділити присадибну ділянку на функціональні зони, а ще захистити від вітру, шуму та пилу. В багатьох європейських країнах питання про оптимізацію навколишнього середовища успішно вирішуються за допомогою витких рослин. Вертикальне озеленення ліанами є одним із простих, ефективних та універсальних видів зеленого будівництва.

Слайд 6

Приклади вертикального озеленення

Слайд 7

Приклади вертикального озеленення

Слайд 8

Приклади вертикального озеленення з використанням партеноцисусу п’ятилисточкового - ‘Parthenocissus qunquefolia L.’

Слайд 9

Види запроектованих ліан Плющ колхідський – Hedera colchica ‘Aureovariegata’ Партеноцисус п’ятилисточковий – Parthenocissus quinquefolia L.

Слайд 10

Види запроектованих ліан Ломиніс Жакмана – ‘Clematis jackmanii Moore.’ Витка троянда – ‘Goldener Olymp’

Слайд 11

Види запроектованих ліан Витка троянда – ‘Rosarium Uetersen’ Актинідія гостра – ‘Actinidia arguta (Sieb. Et Zuss.) Miq.’

Слайд 12

Види опор, які найчастіше використовують для витких рослин Види пергол

Слайд 13

Види шпалер

Слайд 14

Приклади опор з виткими рослинами

Слайд 15

Огорожа даної присадибної ділянки

Слайд 16

Огорожа після озеленення виткими рослинами

Слайд 17

Продовження огорожі, біля якої розташована літня кухня

Слайд 18

Візуалізація проектних рішень

Слайд 19

Сусідня присадибна ділянка. Сучасний стан

Слайд 20

Сусідня присадибна ділянка після озеленення

Слайд 21

Сучасний стан відкритого гаражу

Слайд 22

Візуалізація проектних рішень

Слайд 23

Існуючі виткі троянди, що потребують опор

Слайд 24

Існуючі виткі троянди з влаштованими опорами

Слайд 25

Частина присадибної ділянки, що потребує озеленення

Слайд 26

Візуалізація проектних рішень

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Висновки та пропозиції: В результаті виконаної роботи можна зробити наступні висновки: 1. У відповідності із темою випускної магістерської роботи було розроблено ряд пропозицій щодо покращення естетичного вигляду присадибної ділянки в Київській області, Броварського району, села Димитрове з використанням вертикального озеленення. 2. З врахуванням природно-кліматичних умов даної місцевості та декоративності було запроектовано асортимент витких рослин, для озеленення даної території. 3. Для більш естетичного вигляду огорожі, яка знаходиться на території ми пропонуємо висадити ліану – партеноцисус п’ятилисточковий -’Parthenocissus quinquefolia ( L.) Planch.’, а поряд створити клумбу з однорічних рослин, попередньо видаливши 3 дерева сливи домашньої. 4. Біля огорожі, яку ми озеленяємо, розташована літня кухня, біля якої ми проектуємо створити групу з хвойних та висадити солітер з форзиції європейської. 5. Сусідню присадибну ділянку ми проектуємо озеленити ліаною – плющем колхідським – ‘Hedera colchica’. 6. Відкритий гараж ми озеленяємо також виткими рослинами, попередньо влаштувавши опори та висаджуємо ломиніс Жакмана та два види витких троянд. 8. Для кращого розростання вже існуючих витких троянд , необхідно влаштувати опору у вигляді трельяжу. 9. А для того, щоб створити на території присадибної ділянки зону для тихого відпочинку, ми проектуємо влаштувати альтанку, яку обсаджуємо актинідією гострою – ‘Actinidia arguta Miq.’ , а поряд висадити кущі гортензії великоквіткової та спіреї японської. Для влаштування альтанки планується видалення дерева абрикоси звичайної. 10. Біля доріжки, яка веде до гаражу ми пропонуємо створити живопліт з самшиту вічнозеленого. 11. А існуючі насадження ми доповнюємо такими як яблуня домашня ‘Malus domestica L.’ , вишня пташина ‘Cerasus avium L.’, чубушник вінцевий ‘Philadeiphus coronarius L.’.

Слайд 30

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне