X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
місто

Завантажити презентацію

місто

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Перший раз – в перший клас !

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

?

Слайд 8

Я + ТИ = МИ

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Чистомовка Чистомовка Ат-ат-ат — мама, тато, брат. Ра-ра-ра — я й мала сестра. М'я-м'я-м'я — це моя сім'я. Ся-ся-ся — а якщо бабуся Усь-усь-усь — і старий дідусь, Ки-ки-ки — дядьки і тітки, На-на-на — то це — родина.

Слайд 13

Ми вічно прагнемо рости, А вона за нас радіти, Ми без неї сироти, А для неї завжди діти.

Слайд 14

Моя матуся найкраща у світі. У неї…

Слайд 15

Я люблю свого тата, тому що… По-перше… По-друге… По-третє… По-четверте …

Слайд 16

Слайд 17

У нашого Омельки – невеличка сімейка. Тільки він та вона, Та старий , та стара, Та дві дівки косаті, та два парубка вусаті, Та дві Христі у намисті, Та дві ляльки у колисці.

Слайд 18

Рід – це низка поколінь, які походять від одного предка. Родовід – це історія поколінь певного роду.

Слайд 19

Кожна родина має своє родовідне дерево. Що більший рід, то міцнішим росте дерево. А коріння кожного родовідного дерева — це пам'ять роду. Якщо ми пам'ятаємо своїх предків, то черпаємо сили для життя. Людина без роду — як листок, відірваний від дерева. Уявіть, що станеться з цим сильним, могутнім деревом, коли його зрізати під корінь. Чому воно всохне, пропаде?

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Підсумок уроку - Про що ми говорили на уроці? - Як повинні жити усі члени родини? Це дуже важливо, щоб сім'я, родина була згуртованою, дружною, міцною. Бо сильна сім'я, родина, рід — це міцна держава. У кожного з нас є своя родина. І якщо складемо всі родини — це весь український народ, вся Україна.

Слайд 26

Конкурс “Інтелектуал” (Продовжити речення. ) Дочка моєї мами – то моя … Найбільше пестить і голубить свою дитину Своїх онуків розуму навчає старенький … Твою матусю донечкою кличе твоя … Син мого дідуся – мій … Дочка моєї бабусі - моя … Тато мого тата – … Онук чи онучка мого дідуся - це …

Слайд 27

Родина, родина — від батька до сина, Від матері — доні добро передай. Родина, родина — це вся Україна З глибоким корінням, з високим гіллям.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне