X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КУРС ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ

Завантажити презентацію

КУРС ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«АЗБУКА ЕМОЦІЙ» КУРС ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ

Слайд 2

Мета Розкрити значення емоційної грамотності, емоційного досвіду в соціальному розвитку особистості.

Слайд 3

Учасники тренінгу опанують уміння: застосовувати отримані знання для цілеспрямованого формування власного емоційного інтелекту в процесі навчання та життєдіяльності; застосовувати необхідні знання для оцінки рівня сформованості емоційної компетентності дітей; об’єктивно оцінювати та сприймати погляди різних авторів на розуміння закономірностей функціонування емоційної сфери людини; управління емоціями.

Слайд 4

У програмі тренінгу Навчання і емоції: сучасна модель освіти. Чи потрібні школі курси емоційної грамотності? Як розвивати емоційну компетентність у дітей? Чому потрібно працювати з емоціями? Коробка емоцій – шлях до пізнання себе та оточуючих людей. Експрес-методи в роботі з різними емоційними станами.

Слайд 5

10% інноваційної діяльності педагогів спрямовано на розробку медично виправданих технологій навчання; 90% - на розширення і поглиблення змісту освіти.

Слайд 6

Тетяна Водолазська У 80% ТРУДНОЩІ В НАВЧАННІ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД СТРЕСУ. ПОЗБАВТЕСЯ СТРЕСУ, І ВИ ПОЗБУДЕТЕСЯ ПРОБЛЕМ.

Слайд 7

ЕМОЦІЙНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДИТИНИ задоволення від діяльності; внутрішній спокій; витривалість; відкритість новому; спонтанність, самовиклик; впевненість у собі, асертивність, позитивна Я-концепція; гармонія в собі.

Слайд 8

ДІТИ ВЧАТЬСЯ ТОГО, ЩО ПІЗНАЛИ ЧЕРЕЗ ДОСВІД Дитина, яку критикують, вчиться засуджувати. Дитина у ворожому довкіллі вчиться агресії. Дитина, що живе у страху, вчиться боятися. Дитина, яку висміюють, вчиться боязливості. Дитина, яку соромлять, вчиться відчувати постійну провину. Дитина, яку заохочують, вчиться вірити у себе. Дитина, яку хвалять, вчиться вдячності. Дитина, яку підтримують, вчиться любити себе. Дитина, що живе з почуттям безпеки, вчиться довіряти. Дитина, оточена приязним ставленням, вчиться радості життя. У ЯКОМУ ДОВКІЛЛІ ЖИВЕ ВАША ДИТИНА?

Слайд 9

Благополуччя Індикатори благополуччя Радість, задоволення Розслаблення та внутрішній спокій Витривалість Відкритість Спонтанність, самовиклик Впевненість у собі, асертивність, позитивна Я-концепція Гармонія всередині себе

Слайд 10

Залучення Індикатори залучення Концентрація Енергія Комплексність та креативність Міміка та постать Наполегливість Аккуратність Час реакції Вербалізація Задоволення

Слайд 11

Солідарність (Зв’язок) Із собою З іншими З навколишнім середовищем

Слайд 12

Базові почуття Щастя Злість Сум Страх

Слайд 13

Слайд 14

Коробка почуттів: 1) Соціальна компетентність 2) Превентивна 3) Гід

Слайд 15

злість страх щастя сум

Слайд 16

Щастя

Слайд 17

Злість

Слайд 18

Сум

Слайд 19

Страх

Слайд 20

Індивідуальна Групова Всім класом Варіанти гри

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Щастя, злість, сум або страх – куточок емоцій

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Групова робота

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Індивідуальна робота

Слайд 34

Слайд 35

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія