X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Експеримент як метод психологічного дослідження

Завантажити презентацію

Експеримент як метод психологічного дослідження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Експеримент як метод психологічного дослідження. Експериментальні змінні.» Змінні в психологічному експерименті. Поняття та види незалежної змінної. Виконала:студентка 2 курсу психологии УП-202 Чеботарьова Уляна

Слайд 2

Що таке поняття змінних і чим його їдять? Термін змінна є одним із найбільш поширених понять в практиці наукових досліджень Змінна являє собою будь-який аспект дійсності, який можна змінити, виявити ці зміни і зафіксувати їх в експерименті.

Слайд 3

Змінні бувають ЗАЛЕЖНІ НЕЗАЛЕЖНІ

Слайд 4

НЕЗАЛЕЖНА ЗМІННА Незалежна змінна (фактор) — експериментальний вплив, безпосередня маніпуляція в експерименті. Незалежна змінна завжди має два або більше рівнів (варіантів) прояву. В якості незалежної змінної в експерименті можуть виступати умови, в яких здійснюється те чи інше завдання, характеристики цих завдань, емоційні та поведінкові стани, як власне учасника експерименту, так і осіб, що з ним взаємодіють.

Слайд 5

Типологія незалежних змінних в психологічному експерименті

Слайд 6

Розрізняють декілька типів взаємодій змінних

Слайд 7

Розрізняють декілька типів взаємодій змінних

Слайд 8

Побічними змінними в експерименті виступають: фактор часу (години проведення дослідження, нестабільність у часі загалом, коли на ефективність діяльності досліджуваних впливає пора року чи погодні умови); фактор завдання, коли різні умови змінної вимагають різних експериментальних завдань (наприклад, перевірка гіпотези про вплив змісту певної інформації на ефективність її заучування вимагає добору різної інформації, оскільки її можна завчити тільки один раз); суб’єктивний фактор — індивідуальні особливості досліджуваних (адже особливості діяльності досліджуваних залежать від статі, віку, настрою, стану здоров’я тощо).

Слайд 9

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія