X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Найбільший...найбільша…найбільше…

Завантажити презентацію

Найбільший...найбільша…найбільше…

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Книга рекордів материків та океанів

Слайд 2

Найбільша планета Сонячної системи Найбільшими за розміром планетами Сонячної системи є Юпітер та Сатурн. Вони складаються з газів та рідин і не мають твердої поверхні. Земля лише п'ята за розмірами. Але, мабуть, це єдина планета, на якій є вода.

Слайд 3

Найбільший материк та океан Найбільший материк на Землі – це Євразія, а океан – Тихий.

Слайд 4

Найбільша риба Найбільша риба – китова акула. Зустрічаються акули до 20 метрів! Риби довжиною 11 – 12 метрів важать близько 14 тонн. Мешкає китова акула у верхніх шарах тропічних вод, харчується виключно планктоном.

Слайд 5

Найбільший морський звір Найбільший звір – синій кит. Його довжина досягає 33 метрів, а вага 150 тонн. Язик, який на половину складається із жиру, важить 3 тонни, а око – близько 1 кг. Харчується синій кит мілкими рачками. Його шлунок може розтягуватися та вміщувати більше 1 тонни їжі.

Слайд 6

Найбільша наземна тварина Найбільша наземна тварина нашої планети – африканський слон. Маса самців досягає 7 тонн, а зріст – 4 метрів. Слони – єдині тварини, що збереглися до наших часів, які мають хобот. Хобот – це верхня губа, що зрослася з носом. Завдяки особливим м'язам хобот має дивовижну силу та рухливість. Незважаючи на розміри, слон може бути швидким. Він добре бігає. На ступнях під шкірою він має спеціальну масу, яка робить кроки слона майже нечутними.

Слайд 7

Найбільший птах Найбільший птах – африканський страус. Його зріст досягає 270 см, а вага – 90 кг! У випадку небезпеки страуси можуть бігти зі швидкістю до 70 км/год. Страус, що тікає, зненацька зникає з поля зору. Він лягає, притискається до землі та витягує шию. Ця особливість поведінки відобразилася в розповідях про те, що наляканий страус ховає голову в пісок.

Слайд 8

Найбільший хижак Білий ведмідь – найбільший наземний хижак. Він важить близько 800 кг. Чудовий мисливець та плавець, ведмідь влаштовує інколи запливи на сотні кілометрів. Відомо, що білий ведмідь може по декілька годин знаходитися в холодній воді. Від холоду його рятує густе й щільне хутро та товстий шар підшкірного жиру, який становить майже половину ваги тварини.

Слайд 9

Найбільша змія Удав анаконда, що мешкає в тропічних лісах Південної Америки – найбільша змія в світі. Середня довжина – 5 – 6 метрів, але зустрічаються екземпляри до 11 метрів. Вага таких змій більше 200 кг. Лежачи у воді, анаконда очікує на здобич: птахів, мілких кайманів, звірів. Як і інші удави, анаконда душить свої жертви кільцями свого тіла.

Слайд 10

Рослинний та тваринний світ нашої планети дуже різноманітний. Але таємниці природи ще досі не всі розгадані! Приєднуйтесь до наших досліджень і продовжіть книгу рекордів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство