X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біосфера — найбільша жива система

Завантажити презентацію

Біосфера — найбільша жива система

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Узагальнюючий урок з теми

Слайд 2

Конкурс

Слайд 3

Екологічний ерудиціон ,,Вустами молодших” 1. - в малій кількості він корисний; - коли його багато, то це лихо; - при попаданні в водоймища, він розкладається, риби та інші тварини задихаються; - його виробляє звичайна корова. 2. - його майже не видно; - його багато в промислових містах; - від нього може бути астма, рак; - це можуть зібрати листки зелених рослин; - люди його видихають. 3. - його виробляють різні машини, прибори; - його багато в промислових містах; - це те чого багато в місті, але мало в селі; - якщо його багато це спричиняє сп’яніння; - від нього багато людей нервує, коли кричать його стає більше.

Слайд 4

Жартівливий конкурс ,,Колобок” У тексті слова (видові назви звірів) замінені ключовим словом ,,Колобок”. Здогадайтеся про що йде мова. Колобків боятися - в ліс не ходити. Колобок колобку не товариш. Баба з воза – колобку легше. Ділити шкуру недобитого колобка. Не все колобку масляна.

Слайд 5

Інтелектуальна гра ,,Вірю – не вірю” Оболонка земної кулі, в якій зосереджені живі організми – атмосфера. Заказник – природоохоронна територія. Сонце – основне джерело енергії в біосфері. Гідросфера – земна оболонка. Живі істоти населяють повітря, водоймища, ґрунт. Людина має вплив на всі оболонки землі. Є два царства живих організмів. Охорона біосфери – міжнародна справа. До природоохоронних територій можна віднести - природні національні парки, заповідники, заказники. Тверда оболонка земної кулі – літосфера, утворена гірськими породами.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Рослини Червоної книги України

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Тварини Червоної книги України

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Дунайський біосферний заповідник

Слайд 26

Кросворд ,,Бережи природу, бережи ліс !

Слайд 27

Пам’ятка 1. Зупинімося – останній є шанс, Схаменімося – благаємо вас. Все задумано мудро в природі – Жити всьому у мирі та згоді. 2. Річка куди хоче тече, пташеняті підставим плече. 3. Як зрубаємо дерево – вмить, Поспішаймо хоч два посадить. 4. Як асфальт – то не через калину, Джерельце хай не знає зупину. 5. Як розоримо світ оцей вщерть, Вирок нам – без війни буде смерть. 6. Зупинімось – останній є шанс Ця планета не тільки для нас. Люди, будьмо ж людьми!

Слайд 28

Молитва Боже! Хай воля Твоя допоможе нам Мудрими і мужніми стати. Землиці дар оберігати – барвисте ошатне вбрання. Не йти по землі навмання, а бачити кожну стежину, У серці нести Україну!

Слайд 29

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія