X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
кримінальне право

Завантажити презентацію

кримінальне право

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Із Кримінального кодексу України Стаття 1

Слайд 3

Кримінальний кодекс України має своїм завданням правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку і громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою України від злочинних посягань, забез печення миру і безпеки людства, а також запобігання злочинам. Для здійснення цього завдання Кримінальний кодекс визначає, які суспільно не безпечні діяння є злочинами та які покарання застосовуються до осіб, що їх вчинили.

Слайд 4

Злочин – суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), передбачене Кримінальним кодексом України Кримінальний закон ґрунтується на твердженні, що людина є невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню доти, доки її вину не встановить і не доведе суд.

Слайд 5

Розрізняють різні види злочинів. У Кримінальному кодексі України, наприклад, злочини згруповані у розділи за тими благами, на які посягає діяння: злочини проти життя і здоров'я людини, злочини проти власності, злочини проти довкілля, злочини проти громадського порядку і моральності тощо. Злочини бувають умисними й вчиненими з необережності, невеликої, середньої тяжкості, тяжкі та особливо тяжкі, закінченими і незакінченими.

Слайд 6

Залежно від ступеня тяжкості злочини, за Кримінальним кодексом, поділяються на: 1) злочини невеликої тяжкості, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк не більше двох років або інше, більш м'яке покарання; злочини середньої тяжкості, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк не більше п'яти років; тяжкі злочини, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк не більше 10 років; особливо тяжкі злочини. Ними визнаються злочини, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад 10 років або довічне позбавлення волі.

Слайд 7

Слайд 8

На сімейне свято до гр. К. завітали кілька друзів. Час минав непомітно, невдовзі декілька гостей зайшли до однієї з кімнат, де господар вирішив похвалитися колекцією вогнепальної зброї різних часів. Гості зацікавлено роздивлялися на зброю, часом зазираючи у стволи, натискаючи на спускові гачки. Раптом з одного з мушкетів, який здавався небоєздатним від віку, пролунав постріл, куля влучила в гостя, що стояв навпроти. Незважаючи на подану допомогу, постраждалий помер.

Слайд 9

2. Яковенко ввечері, повертаючись з дискотеки, розбив скло та проник до магазину «Алло», що здійснює продаж автомобільних телефонів, і взяв собі декілька. У цей час спрацювала сигналізація, і він був затриманий державною службою охорони.

Слайд 10

3. Учень старших класів Микола дуже полюбляв фільми про гангстерів, піратів та розбійників і мріяв стати таким, як вони. Одного разу він задумав здійснити щось «особливе» - пограбувати банк. Він обрав відділення ощадного банку на околиці міста і розробив детальний план операції. У призначений день, взявши у валізу рукавички, маску та іграшковий пістолет, підійшов до дверей банку, аж раптом побачив табличку: «Вибачте за тимчасові незручності, наше відділення закрито з технічних причин». Ображений та розчарований, Микола поплентався додому.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство