X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Головне завдання Конвенції є забезпечення дітей особливим піклуванням та допомогою, надання необхідного захисту.

Завантажити презентацію

Головне завдання Конвенції є забезпечення дітей особливим піклуванням та допомогою, надання необхідного захисту.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дитинство повинне бути школою доброти, сердечності, чуйності. Тільки за цих умов в серці людини буде вся гама добрих почуттів. Сухомлинський В.

Слайд 2

Конвенція про права дитини, схвалена на 44-й сесії Генеральної Асамблеї ООН 20 листопада 1989 р. Набула чинності для України з 27 вересня 1991 р.

Слайд 3

Головне завдання Конвенції є забезпечення дітей особливим піклуванням та допомогою, надання необхідного захисту.

Слайд 4

Слайд 5

Дитиною вважається людина віком до 18 років. Хто я на древі нашого життя? Я – той листок, що перейде в коріння. Будуть світити нові покоління У них озветься і моє життя!

Слайд 6

Ми всі – люди. Всі ми – різні. Але маємо рівні права на життя і щастя. Об`єднуйтесь, діти, з дітьми усіх країн: чорні, жовті, білі – всі рівні, без відмін.

Слайд 7

Усі діти мають право на любов та піклування Сім`я – це слово дороге. У слові цім тепло і ласка. Нехай же уряд захистить Дитяче і сімейне щастя. Сім`я – це родина, У родині – дитина. А дитина – це Майбутнє України!

Слайд 8

Невід’ємне право дитини на життя Коли народжується син, Сягає радість до вершин: Радіють мама, тато, дід — Це ж розбруньковується рід. Коли народжується доня, Маленьке сонечко в долонях, Несе вона з собою втіху, Лад, затишок, любов під стріху. Коли народжуються діти, Чому б нам всім і не радіти?! Надію й сили дай їм, Боже, Щоб виросли вони всі гожі!

Слайд 9

Захист дітей від викрадання та продажу. Якщо ти сам Залишився удома – Вхідні двері Добре зачиняй. І незнайомих Тьотю й дядю В свою квартиру Не впускай.

Слайд 10

Захист дітей від жорстокого поводження в сім’ї. Батьки дитину повинні любити Не мають права ображати й бити, Якщо ж насильство в тебе вдома, Ти не сиди, а в школу повідомляй.

Слайд 11

Всі діти мають право на власну думку Дуже складно для дитини, Власну думку мати. А в житті нам щохвилини Треба вибирати.

Слайд 12

Діти мають права на об`єднання. Щоб сильними бути, У славі зростати Пропонуємо вам в спортивну секцію До Вадима Івановича вступати, Щоб у школі добре навчатись, Пропонуємо, вам в «Просвіту» записатись.

Слайд 13

Всі діти мають право на харчування. Вітаміни – добра штука, Це доказує наука. Харчування повноцінне Для дитини незамінне.

Слайд 14

Діти мають право на безкоштовне медичне обслуговування Здорові діти — нація здорова, Багата Україна і чудова. Тож здоровими ростіть, В майбутнє добрими ідіть!

Слайд 15

Всі діти мають право на освіту. Учися, дитино, Бог буде з тобою, З любов`ю тебе шануватиме світ; Учися, щоб сіять добро поміж люди ,- І житимеш вічно, Не зникне твій слід!

Слайд 16

Всі діти мають право на розвиток талантів В школі пишемо і читаємо, І малюємо, і співаємо. Граєм, в`яжем, вишиваємо – Свій талант ми розвиваємо.

Слайд 17

Всі діти мають право на відпочинок. Коли річки над зеленим бережком До півдня ми загораємо, Ловимо рибу і пірнаємо Прямо з кручі сторчаком, Ти поглянь, яка краса кругом !

Слайд 18

Друзі мої ! Права дитини Ми мусимо вивчити сумлінно, Щоб знати добре в наші дні, Коли з тобою справедливо Вчиняють, а коли ні. Тож прочитай, завчи на пам`ять, Порадь і друзям прочитай, Хай прочитають мама й тато – Закони всім потрібно знати!

Слайд 19

Не забувай, що кожна дитина має не лише права, а й обов'язки: товаришами, однокласниками, суспільством. перед сім'єю,

Слайд 20

Не завжди ці обов'язки легкі та приємні. Але як член родини, учень, громадянин суспільства ти повинен: піклуватись про своє здоров'я, зміцнювати його; бути чемним і уважним, поважати старших; старанно та наполегливо вчитись; посильно допомагати батькам у веденні до машнього господарства; не порушувати закони.

Слайд 21

“ Діти – живі квіти землі ”. М. Горький “ Сьогодні – діти, завтра – народ ! ” В. Сухомлинський

Слайд 22

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство