X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вчитель української мови Оксана Банга

Завантажити презентацію

Вчитель української мови Оксана Банга

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Візитна картка Банга Оксана Миронівна, 03. 07. 1979 р. н., вчителька Колочавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Слайд 3

Освіта 1998 р. – закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А. С. Макаренка за спеціальністю «Початкове навчання»; 2002 р.- закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

Слайд 4

Місце роботи – Колочавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; педагогічний стаж – 16 років; посада – вчитель української мови та літератури.

Слайд 5

Курси підвищення кваліфікації Закарпатський ІППО 2004, 2009, 2014. Випускна робота «Усунення лексичних діалектизмів з усного мовлення учнів».

Слайд 6

Нагороди

Слайд 7

Освіта – це шлях дитини до самої себе, але цей шлях вона проходить не одна, а йде разом зі вчителем

Слайд 8

Результати педагогічної діяльності 7,5 7,4 7,3 7,1 7 6,9 Рівень знань учнів 8 класу з української мови за 2011 – 2012 н.р 8,2 8 7,98 7,9 7,2 6 Рівень знань учнів 8 класу з української мови за 2012 – 2013 н.р.

Слайд 9

Переможці районних конкурсів, олімпіад 2010 р. – друге місце в районному конкурсі учнівської творчості в номінації «художня література»; третє місце в районному конкурсі з української мови ім. П. Яцика. 2011 р. – друге місце в районному конкурсі учнівської творчості; 2012 р. – друге місце у районному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка; 2013 р. – третє місце в районній олімпіаді з української мови та літератури; лауреат конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

Слайд 10

Від творчих здібностей – до творчих особистостей Виховна година «Новорічні пригоди Хвилинки та її друзів» Виховна година «Цілуймо руки наших матерів»

Слайд 11

Творча майстерня

Слайд 12

Позакласна робота

Слайд 13

Громадська робота

Слайд 14

Навчально-методична діяльність Координатор Всеукраїнської мовознавчої гри «Соняшник» на шкільному рівні; робота в шкільній творчій групі, голова методоб*єднання класних керівників.

Слайд 15

Наукова діяльність 2011 р. – «Молитва як жанр літератури», секція «українська література»; 2012 р. - «ЖУРНАЛІСТИКА, ЇЇ ФУНКЦІЇ ТА ВПЛИВ НА СУСПІЛЬНЕ ЖИТТЯ», секція «журналістика»; Участь у Всеукраїнському конкурсі «Класний керівник року»; 2014 р.- «ДИТЯЧА ПЕРІОДИКА: ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ ТА ПРОБЛЕМНО – ТЕМАТИЧНИЙ ДІАПАЗОН СУЧАСНИХ ВИДАНЬ», секція «журналістика», друге місце.

Слайд 16

Лабораторія досвіду Найбільша мисль, Найбільший хист Не вічні в світі теж. Життя…Який у нього зміст? А той, що ти вкладеш… Нетрадиційні форми проведення уроків; Матеріали тижня української мови та літератури; Презентації до відкритих уроків, виховних годин; Дидактичні матеріали до уроків; Опис досвіду виховної роботи; Творча робота «Розвиток діалогічного й монологічного мовлення»; Курсовий проект «Усунення лексичних діалектизмів з усного мовлення учнів».

Слайд 17

Вічні теми… Давні теореми… Сива пам’ять і космічний вік… Ти – учитель, Ти – сіяч недремний І невтомний мудрий садівник. До дітей тебе веде і кличе Світлий образ нашої мети.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо