X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкільна методична комісія вчителів гуманітарних наук

Завантажити презентацію

Шкільна методична комісія вчителів гуманітарних наук

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Новозапорізької ЗШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

Слайд 3

вчителів гуманітарних наук

Слайд 4

Це ми: Голова МК Пирогова Оксана Вікторівна вчитель української мови та літератури і світової літератури спеціаліст І категорії

Слайд 5

Члени МК: Бабашкіна Олена Анатоліївна вчитель української мови та літератури спеціаліст І категорії

Слайд 6

Карнафель Наталія Анатоліївна вчитель історії та географії спеціаліст ІІ категорії

Слайд 7

Васильєва Ліна Олександрівна вчитель історії спеціаліст ІІ категорії

Слайд 8

Шевченко Марина Петрівна вчитель іноземної мови спеціаліст І категорії

Слайд 9

Це ми: Кисельова Анжела Володимирівна – вчитель художньої культури, спеціаліст ІІ категорії

Слайд 10

Ми працюємо над темою:

Слайд 11

Мета нашої роботи: пошук, впровадження і відпрацювання форм і методів активізації діяльності учнів, їх самореалізації; виховання потреби, мотиву, позитивного ставлення до набуття знань. Завдання: забезпечення оптимальних умов для різнобічного мовленнєвого розвитку кожного учня, з урахуванням його індивідуальних особливостей, пізнавальних потреб, інтересів, прагнень, заохочувати до самостійності у вивченні мови, самопізнання та саморозвитку; вдосконалення форм і методів навчання, застосовуючи інформаційні, комунікативні та інтерактивні методики; організація проведення в школі предметних тижнів, Шевченківських днів, відзначення Дня рідної мови; активізація участі учнів у позакласній роботі з навчальних предметів, розвиток їх творчих здібностей.  

Слайд 12

Наші теми самоосвіти Бабашкіна Олена Анатоліївна Пирогова Оксана Вікторівна «Розвиток в учнів навичок самостійної роботи на уроках української мови як шлях до особистісного зростання» «Навчальний діалог як метод формування свідомого читача»

Слайд 13

Наші теми самоосвіти Карнафель Наталія Анатоліївна “Інтерактивні методи навчання на уроках історії” Васильєва Ліна Олександрівна “Ігрові методи навчання на уроках історії” Шевченко Марина Петрівна “Впровадження інтерактивних технологій на уроках англійської мови”

Слайд 14

Форми нашої роботи семінар-практикум “круглий стіл” конференція лабораторія досвіду проведення відкритих уроків

Слайд 15

У 2013-2014 н.р. ми звернули увагу на: «Формування ключових компетентностей учнів через впровадження інтерактивних методів навчання», «Ситуація успіху на уроці як засіб розвитку навчальної активності та самостійності учнів», «Формування творчої особистості на уроках мови, літератури та історії», “Провідні принципи формування літературних знань та умінь в учнів з низьким рівнем навчальних досягнень”, “Організація науково-дослідницької роботи учнів та їхня участь у конкурсі-захисті робіт членів МАН”

Слайд 16

Ми провели: Відкритий урок з української літератури у 5 класі на тему: “В.Симоненко . “Цар Плаксій та Лоскотон”. Дійові особи, їхня Характеристика …” (Пирогова О.В.)

Слайд 17

Ми провели: Відкритий урок з української мови у 9 класі на тему: “Розділові знаки в безсполуч- никовому складному реченні. Тренувальні вправи” (Бабашкіна О.А)

Слайд 18

Ми провели: Відкритий урок з історії у 10 класі на тему: “Росія у 1917-1920 рр.” (Карнафель Н.А.)

Слайд 19

Ми провели: Відкритий урок з англійської мови у 5 класі на тему: “Великобританія. Англійські будинки” (Шевченко М.П.)

Слайд 20

Ми провели: Відкритий урок з історії у 5 класі на тему: “Київська держава за часів Володимира Великого та Ярослава Мудрого. Пам’ятки, книгопис” (Васильєва Л.О.)

Слайд 21

Так проходять наші засідання

Слайд 22

Робота з обдарованими предметні олімпіади (з української мови та літератури, історії, географії); конкурс знавців української мови ім. П. Яцика; конкурс знавців української мови ім. Т. Шевченка; пошуково- дослідницька робота МАН. Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвич» та ін.

Слайд 23

Наші результати: Олімпіади   Гирлаку Тетяна ІІ місце районний етап олімпіади з психології   Бжезицька Яна ІІІ місце районний етап олімпіади з української мови та літератури VІ місце обласний етап олімпіади з української мови та літератури   Гирлаку Іван ІІІ місце районний етап олімпіади з правознавства ІV місце районний етап олімпіади з історії  

Слайд 24

Наші результати: Конкурси   Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика Масловська Ю. ІІІ місце районного етапу Шмиголь Д. ІІІ місце районного етапу Міжнародний мовно-літературний конкурс ім..Т.Шевченка Кирпа С. ІV місце районного етапу Бжезицька Я. ІІІ місце районного етапу Міжнародна гра-конкурс «Лукоморье» Бачурський Є. бронзовий сертифікат Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвич» Масловська Ю. срібний сертифікат Обласний конкурс-вікторина, присвячений річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні Деркач Д. ІІ місце Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» Диплом І ступеня Регіонального рівня – Гринь О., Юрійчук М. Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – Кирпа С., Масюкова К., Лантух О., Лабор Я., Некрасов М., Сасанчин А.

Слайд 25

Позакласна діяльність “Проба пера”

Слайд 26

Конкурс читців

Слайд 27

Тиждень української мови

Слайд 28

Шевченківські дні

Слайд 29

Тиждень історії

Слайд 30

Тиждень іноземної мови

Слайд 31

Наші плани: пошуки та впровадження інтерактивних технологій; підвищення професійної компетентності вчителя; робота над розвитком творчого мислення; розвиток комунікативної компетентності учнів; розвиток пізнавальної діяльності учнів; залучення учнів до участі в олімпіадах, різноманітних конкурсах, пошуково- дослідницькій роботі МАН.

Слайд 32

Дякуємо за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо