X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МОЛОДІЖНА МІСЬКА РАДА (Теребовля)

Завантажити презентацію

МОЛОДІЖНА МІСЬКА РАДА (Теребовля)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МОЛОДІЖНА МІСЬКА РАДА Теребовля 2014

Слайд 2

історія про те ким були…і ким стали, чого хотіли…і що здобули)))

Слайд 3

1.1. Молодіжна міська рада при Теребовлянській міській раді (далі - ММР) є консультативно-дорадчим органом Теребовлянської міської ради та її відділу з гуманітарних питань, покликаний сприяти взаємодії міської ради та її виконавчого комітету із молоддю міста Теребовлі та с. Боричівки, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участю в усіх сферах життя в місті. (із Положення про Молодіжну міську раду від 8 лютого 2013 року №4) …про ММР мовою офіціозу

Слайд 4

Стратегічний план розвитку ММР на 2013-14 рр. І. Завдання в рамках реалізації інтелектуально-пізнавальних можливостей молоді: - Інтелектуальний клуб молоді «Що? Де? Коли?» (створення гуртка молодих інтелектуалів Теребовлі, проведення щотижневих тренувальних засідань клубу, участь в районних та обласних конкурсах «Що? Де? Коли?»). - Краєзнавчі пошуки (створення дослідницько-пошукової групи історичного спрямування для роботи над проектом «Історія однієї вулички»). - Науково-практична конференція (мистецтво ведення дискусії за круглим столом під час проведення наукової конференції до річниці створення УПА). - Програма по обміну досвіду в питаннях молодіжного самоврядування (участь у формальних та неформальних зустрічах з представниками молодіжного самоврядування міста Тернополя).

Слайд 5

ІІ. Завдання в рамках реалізації соціальних проектів: - Проект «Здорова планета» (екологічні заняття у дошкільних навчальних закладах з метою поширення знань про захист довкілля; благодійні акції по озелененню міста, парків та вулиць). - Соціальна реклама (виготовлення інформаційних бюлетенів та розміщення соціальної реклами на сіті-лайтах з пропагандою боротьби з наркотиками, із захворюваннями на туберкульоз, зі СНІДом). - «Візит доброї волі» (волонтерські зустрічі з людьми похилого віку з метою надання їм соціальної допомоги). ІІІ. Завдання в рамках реалізації творчого потенціалу молоді міста: - Конкурси краси серед дівчаток старшого дошкільного віку (проведення першого та, на майбутнє, традиційного конкурсу краси в нашому місті). - Книжково-видавничий форум (залучення широких мас населення до читання книг, шляхом проведення книжкових розпродажів, зустрічей з молодими письменниками міста та району, анкетних опитувань «Книга в моєму житті»). - Участь у міських фестивалях, форумах, флешмобах та квестах. - «Очумілі ручки» (створення квіткових експозицій, ялинкових прикрас, «потрібних речей з непотрібу»).

Слайд 6

IV. Завдання в рамках реалізації спортивних інтересів: - Облаштування літніх спортмайданчиків, зимових катків (проведення змагань з воркауту, футболу, хокею, бадмінтону). - Доступні спортивні зали для занять спортом, гімнастикою, вільною боротьбою. - Участь у спортивних змаганнях (до Дня фізичної культури та спорту). - Розвиток велосипедного руху (проведення змагань з велоспорту; соціальна реклама вело транспорту). - Пропаганда здорового способу життя через проведення масових фізкультурно-оздоровчих акцій. to be continued…

Слайд 7

Перші вибори у Молодіжній міській раді 8 лютого 2013 року Головою ММР обрано БОРЕЦЬКОГО ТАРАСА Секретарем ММР обрано САВІЦЬКУ СВІТЛАНУ

Слайд 8

…а далі – клопітка праця тривалістю у півтори роки…

Слайд 9

Перший, але дуже вдалий соціальний проект «Хочу жити на чистій планеті» Молодіжні депутати проводять екологічні заняття у дитячих садочках нашого міста (березень 2013)

Слайд 10

Молодіжні депутати беруть участь у підготовці І конкурсу краси «Міні-міс Теребовляночка 2013» та, безпосередньо, ведуть його (квітень 2013)

Слайд 11

«фарба, віники, граблі» - сага про те як депутати парк прибирали

Слайд 12

День Довкілля (травень 2013)

Слайд 13

…на рівні представників влади вітали випускників теребовлянських шкіл танцем під бугі-вугі (травень 2013) Оригінально, щоб так, як не всі

Слайд 14

Місяць танцювальних тренувань не минув безслідно))) молодіжні депутати беруть участь у танцювальному флешмобі під час святкування Дня молоді (червень 2013)

Слайд 15

Під час святкування Дня міста депутати ММР взяли участь у недільній ярмарці, де презентували свої вміння та таланти, тим самим, збираючи благодійні кошти на закупівлю цифрового кінопроектора для міського кінотеатру (липень 2013)

Слайд 16

- проводили майстер-класи з плетіння купальських вінків

Слайд 17

- Безкоштовно роздавали солодку випічку гостям ярмарки…

Слайд 18

Депутати Молодіжної міської ради продовжили збирати кошти на благодійному аукціоні-продажі картин, створених художниками-пленеристами у м. Теребовлі (липень 2013)

Слайд 19

Протягом літа 2013 року наші депутати стали активними учасниками соціальних проектів, що їх проводив Тернопільський обласний молодіжний центр праці Серед найяскравіших – міжнародний проект «Мій талант - моя робота»

Слайд 20

Осінні будні у Бережанах… Депутати ММР взяли участь у круглому столі, розмовляючи на тему «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад» (вересень 2013)

Слайд 21

Молодіжні депутати за здоровий спосіб життя!!! Встановлення спортивного майданчика у Молодіжному парку (вересень 2013) «не словом, а ділом!»

Слайд 22

КВН - це командна робота, так і Молодіжні депутати під час І фестивалю КВН на кубок міського голови працювали командою: - Заверуха Ілля – ведучий фестивалю; - Савіцька Світлана – член поважного журі; - Кушка Дмитро та Шманько Володимир – лічильна комісія листопад 2013

Слайд 23

Новорічна майстерня депутати ММР власноруч виготовляють іграшки для головної ялинки міста

Слайд 24

Грудень 2013

Слайд 25

Новорічна казкова феєрія у виконанні депутатів Молодіжної міської ради

Слайд 26

…засвічення вогнів головної ялинки міста (грудень 2013)

Слайд 27

Депутати вивчають правила дорожнього руху із вихованцями садочків

Слайд 28

Дорожня абетка нашого міста (лютий 2014)

Слайд 29

Молодіжні депутати – активні учасники суспільно-політичного життя нашого міста. Саме вони стали ініціаторами Євромайдану у Теребовлі та упродовж революційної зими 2013-14 рр. були його невід'ємною частиною

Слайд 30

«Великодні приготування» у головних ролях: депутати Молодіжної ради Квітень 2014

Слайд 31

…продовження Великодньої тематики… прикрашаємо Великоднє дерево , взамін отримуємо Великодні пасочки…

Слайд 32

У молодіжних депутатів свої традиції – кожної весни прибирати Молодіжний парк)))…

Слайд 33

…останні приготування до відкриття пам'ятника Героям Майдану…(травень 2014)

Слайд 34

Співорганізаторами та незамінними помічниками у проведенні «Параду Наречених 2014» знову стали молодіжні депутати… (червень 2014)

Слайд 35

Вдруге свої акторські здібності молодіжні депутати проявили під час театралізованого дійства «Купальська ніч у Теребовлі»

Слайд 36

направду…незабутній вечір і все завдяки ЇМ… (липень 2014)

Слайд 37

У липні 2014 року до Теребовлі з неофіційним візитом завітав депутат Дніпропетровської молодіжної ради Максим Красиков. В ході зустрічей із нашими молодіжними депутати були окреслені шляхи співпраці між молодіжними радами двох міст на недалеке майбутнє, а також молодіжні депутати отримали запрошення в Дніпропетровськ на святкування Дня міста.

Слайд 38

Party на Джурині або як відпочивають депутати ММР

Слайд 39

…далі без коментарів

Слайд 40

Слайд 41

Слайд 42

Хочеш бути з нами???........ тоді приєднуйся!

Слайд 43

…зареєструйся кандидатом в депутати ММР та приходь на вибори до Молодіжної міської ради 12 вересня 2014 року (виборчі дільниці знаходитимуться на території міських навчальних закладів) Не упусти шанс стати частиною нашої команди! P.S. Молодіжна міська рада – не комерційна організація, яка працює на благо нашого міста на ідеях нашої молоді через ентузіазм та клопітку працю молодіжних депутатів!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо