X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Краснолуцький професійний будівельний ліцей

Завантажити презентацію

Краснолуцький професійний будівельний ліцей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КРАСНОЛУЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ   Адреса: 95402 Луганська область м. Красний Луч вул. Литвинова, 45а   Директор: Чернега Світлана Михайлівна Тел./факс (06432) 3-57-17 3-56-60 E-mail: Iitcey35o_kadrov@mail.ru

Слайд 2

Керівництво Директор Краснолуцького професійного будівельного ліцею ЧЕРНЕГА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА. Відмінник освіти України, нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку і будівництва та житлово - комунального господарства України. Заступник директора з навчально – виробничої роботи ІСАЄВА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА Заступник директора з навчально – виховної роботи КРИЗСЬКА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

Слайд 3

Історична довідка Краснолуцький професійний будівельний ліцей є одним з найстаріших навчальних закладів системи профтехосвіти. Перші будівлі існують з 1936 року. Тоді ж у ньому почали готувати спеціалістів -будівельників. Під час окупації в будівлях училища утримували радянських військово полонених . У 1944 році після визволення Красного Луча від німецько – фашистських загарбників було розпочато ремонт та відбудову корпусів, так як виникла необхідність створювати училища фабрично – заводського навчання для підготовки будівельників,які передбачали не тільки надбання професійних навичок,але й отримання початкової освіти. З 1945 року ліцей став функціонувати як ФЗН № 24, в якому протягом 6 місяців молодь навчалась за професіями муляр, тесляр, штукатур, слюсар сантехнік. У 1952 році училище переіміновано у гірнично – промислову школу №87. ГПШ створювали для відбудови шахт Донбасу. Молодь навчалась за тими ж професіями, але термін навчання збільшився до 10 місяців. У 1956 році ГПШ №87 перейменовано в будівельне училище №35. Термін навчання був 2роки. Збільшився контингент учнів. З'явилась ще одна професія: Слюсар з ремонту автомобілів. У 1962 році будівельне училище №35 реформовано у професійно - технічне училище № 35. У 1964 році побудовано гуртожиток та перший навчальний корпус. З вересня 2004 року – Краснолуцький професійний будівельний ліцей.

Слайд 4

Професії за якими надаються освітні послуги Значно зростає престиж будівельних професій у 50-60 роки. Вони увійшли в історію ліцею як сторінки натхненної праці. КПБЛ має багаторічний досвід,традиції та дисципліну. Зараз у Краснолуцькому професійному будівельному ліцеї навчається 315 учнів за 5 професіями: - “Маляр-штукатур”; - “Електрозварник ручного зварювання;газозварник”; - “Муляр; арматурник (будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи);зварник арматурних сіток та каркасів”; - “Слюсар з ремонту автомобілів;електрозварник ручного зварювання”. - “Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків” Навчають учнів висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання. Колектив педагогів стабільний, дружний. Головне кредо: “Доброзичливість, повага, допомога”. Професійне навчання незайнятого населення надається з професії: «Електрогазозварник». Термін навчання складає 10 місяців.

Слайд 5

Професія: “ Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків ”. Характер і умови роботи: Здійснює технічне обслуговування і ремонт будинків і споруд, з виконанням ремонтно - будівельних робіт (штукатурних, малярних, шпалерних, бетонних, теслярських.). Виконує санітарно-технічне обслуговування та електротехнічні роботи. Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей: Щоб стати професійним робітником з комплексного обслуговування й ремонту будинків необхідно мати фізичну витривалість,добру координацію рухів, хороший зір.

Слайд 6

Перспективи: Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків одна з поширених професій,потреба в цих працівниках постійно зростає на ринку праці. Споріднені професії: Маляр,слюсар-сантехнік, електрик, штукатур. Освітня підготовка: Для успішного освоєння професії необхідно мати спеціальну освіту, яку можна отримати в професійному будівельному ліцеї. Навчання проводиться на базі 9 та 11 класів.

Слайд 7

Професія «Електрозварник ручного зварювання; газозварник» Характер і умови роботи: Праця електрогазозварника – ручна, виконується індивідуально, за мінімального ділового спілкування. Електрозварник працює в приміщенні та на відкритому повітрі. Можливе виконання робіт на висоті і в незручних положеннях. Для захисту від теплових та світлових випромінювань використовують спецодяг та маску зі світлофільтрами. Режим праці загалом двозмінний.     Освітня підготовка: З’єднувати метал можна навчитись в Краснолуцькому професійному будівельному ліцеї. Навчання відбувається на базі 9 та 11 класів, на денній формі навчання. Практика має набагато більше значення, ніж навчання тому багато уваги приділяється підготовки учнів в майстернях ліцею. Вимоги до індивідуально-психологічних особливостей: За характером праці електрогазозварник – професія з виконавського класу. Тому для успішної професійної діяльності необхідні такі якості: Акуратність; Дисциплінованість; Організованість; Передбачливість; Педантичність; Самостійність.  

Слайд 8

Професія «Маляр;штукатур» Професійна діяльність маляра - штукатура відноситься до фізичної праці середнього навантаження і напруженості. Обмежень щодо статі і віку професія не має . Робота ,як правило,однозмінна і ведеться вдень . При великих обсягах робіт маляра-штукатури можуть працювати у дві,а іноді у три зміни . Тривалість однієї робочої зміни - 8 годин,до яких додається година обідньої перерви,що поділяє зміну навпіл. До часу відпочинку додаються також декілька 8 – 10 хвилинних пауз,які сприяють відновленню та збереженню працездатності протягом всієї зміни. Характер роботи штукатура: виконує роботи по обштукатурюванню поверхонь будівель і споруд; Виконує оздоблення поверхонь декоративними штукатурками; наносить вручну або механізованим способом розчин на робочу поверхню; робить ремонт обштукатуреної поверхні; працює в приміщенні і на відкритому повітрі; можлива робота на висоті.

Слайд 9

Освітня підготовка : Для успішного освоєння професії необхідно мати спеціальну освіту,яку можна отримати в Краснолуцькому професійному будівельному ліцеї та інших професійно-технічних навчальних закладах України. Навчання проводиться на базі 9 та 11 класів. Бюджетна форма навчання. Під час практики учень вже може заробляти гроші, якщо він виконує роботу на досить професійному рівні. Перспективи : може працювати як на Україні, так і за кордоном; кар’єрне зростання; подальше навчання у ВНЗ будівельного профілю; засновування свого малого бізнесу. Маляр (від нім.)- живописець, дуже давня професія. Галузь господарства – Будівництво Потреба в кадрах – Постійна Географія професії – поширена скрізь Тип підприємства – будівельні організації, ремонтні житлові – комунальні управління. Предмет праці – Фарбування, обклеювання, художнє опорядження, ремонт та реставрація поверхонь будинків.  Професійні знання, уміння, знання, навички маляра: - Повинен знати технологію опоряджувальних робіт, хімічний склад розчинів, вимоги до їхньої якості. -Будова і принцип дії машин і механізмів. -Уміти готувати розчини, -Обробляти поверхні. - Користуватися механізмами і ремонтувати їх.  

Слайд 10

Професія «Слюсар з ремонту автомобілів» ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОФЕСІЇ Проводить технічне обслуговування, розбирання, ремонт, заміну, зварювання, збірку і регулювання вузлів автомобілів. Розбраковує деталі після розбирання і миття, здійснює статичне і динамічне балансування деталей і вузлів. Виконує операції по мастилу і зміні ресор і радіаторів, свердленню отворів і нарізку різьблення, виготовленню прокладок. Здійснює установку приладів і агрегатів електроустаткування по схемі, включення їх в мережу, установку запалення на розподільниках, їх перевірку на стенді, регулювання і усунення дефектів. ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ І УМІННЯ Потрібна хороша підготовка з фізики (особливо механіки і гідравліки), а також математики і креслення в обсязі середньої школи. ПОВИНЕН УМІТИ: • У думках представляти взаємодію всіх деталей; ; Правильно планувати ремонт; Користуватися звичайним слюсарним і спеціальним інструментом, пристосуваннями і приладами; Проводити контрольні, регулювальні, складальні, розбірні та інші операції; Обробляти метал різанням; Водити автомобіль.

Слайд 11

ПЕРСПЕКТИВИ: Спеціалізація і освоєння суміжних областей. Впевнений в собі робітник з професією слюсаря з ремонту автомобілів може стати головним механіком, бригадиром, техніком, тобто почати керувати іншими спеціалістами або зайнятися наставництвом. Вже перетворившись у справжнього майстра своєї справи, маючи заслужений авторитет і постійних клієнтів, робітник з цією професією може вирішити, що пора починати працювати на себе.

Слайд 12

Професія «Муляр» Характер роботи: Професія муляр - одна з основних будівельних професій. Муляр зводить фундаменти і стіни будівель з природного та штучного каміння, робить внутрішні перегородки, мурує опори, колони, труби; готує розчини і суміші, здійснює монтаж збірних елементів.  Умови роботи: На перший погляд може здатися, що це порівняно проста робота. Але добрий муляр практично знає властивості та можливості десятків будівельних матеріалів і видів кладки. Стати вправним муляром непросто. Ця професія вимагає багатьох знань і навичок, неабиякої фізичної сили та загартованості. Саме тому цією професією займаються переважно чоловіки  Ринок праці: Муляр бере участь майже у всіх будівельних операціях. Потреба у мулярах на ринку праці постійна і має тенденцію до зростання. Саме тому ймовірність працевлаштування досить висока  

Слайд 13

Освітня підготовка: Професійно-технічні навчальні заклади. Термін навчання після 9класів – 3 роки, після 11 класів -1 рік. Після закінчення занять та складання Державної кваліфікаційної атестації випускникам присвоюється 2-й,3-й розряд Професія має можливості зростання до 5-го розряду. Подальше підвищення кваліфікації відбувається через вищі будівельні навчальні заклади Перспективи зайнятості: Потреба на ринку праці у мулярах постійна і має тенденцію до зростання. Заробітна плата залежить від складності роботи та рівня кваліфікації.   Споріднені професії: штукатур, бетоняр, монтажник

Слайд 14

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Краснолуцький професійний будівельний ліцей укомплектований педагогічними кадрами на 100% .У нас висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання. Їх базова і фахова освіта відповідає сучасним вимогам. З 16 майстрів виробничого навчання 5 мають педагогічні звання “Майстер виробничого навчання І категорії”, “Майстер виробничого навчання ІІ категорії” З десяти викладачів ліцею 8 мають високі кваліфікаційні категорії, один викладач має педагогічне звання “ Старший викладач ”. Педагогічний колектив ліцею стабільний всі працюють багато років. За педагогічним стажем роботи склад педагогічних працівників характеризується такими даними: до трьох років – 4 особи, більше трьох років – 36 осіб. колектив КПБЛ пишається такими педагогами:Лисенко Валентиною Миколаївною,Помаз Лідію Ігнатіївною,Федоровою Ольгою Вікторівною,Болгар Людмилою Тимофіївною.

Слайд 15

Після закінчення вищих навчальних закладів на роботу майстрами виробничого навчання та викладачами повертаються випускники ліцею. Всі педагоги досвідчені, постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня. Приймають участь в різноманітних конкурсах.

Слайд 16

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАЛЬНУ БАЗУ Відповідно до професій, з яких ведеться підготовка кваліфікованих робітників, в ліцеї добре оснащені кабінети загальноосвітніх і спеціальних дисциплін,технічними засобами навчання та наочними посібниками. Діють 2 навчальні кабінети спецтехнології будівельних дисциплін, спецтехнології автослюсарів, лабораторії будови автомобілів. Для організації навчально – виробничого процесу в КПБЛ працюють прекрасно облавштовані: дві слюсарні майстерні, монтажно – демонтажна майстерня з ремонту автомобілів, штукатурна та малярна майстерні, майстерня електрозварювальних робіт, майстерні мулярів, механізованої обробки деревини. Всі навчально – виробничі майстерні розраховані на 15робочих місць та оснащені необхідним обладнанням, сучасними інструментами, пристосуваннями та матеріалами.

Слайд 17

Разом із професійною підготовкою учні вивчають загальноосвітні предмети у 9 навчальних кабінетах: біології та хімії, фізики, математики, інформатики, історії, креслення, світової літератури, матеріалознавства . Рівень оснащення кабінетів відповідає вимогам освітнього процесу. В ліцеї є спортивна та актова зали. Працює бібліотека з книжковим фондом до 20 тисяч екземплярів навчальної, технічної та художньої літератури. Діє гуртожиток на 50 осіб з усіма зручностями. На території ліцею гарний спортивний майданчик.

Слайд 18

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗВ’ЯЗОК НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З ПІДПРИЄМСТВАМИ – ЗАМОВНИКАМИ КАДРІВ Адміністрацією Краснолуцького професійного будівельного ліцею було укладено двосторонні договори на підготовку кваліфікованих робітників з десятью підприємствами – замовниками робітничих кадрів. Цими договорами передбачено залучення підприємств до навчально – виховного процесу в КПБЛ. Керівники підприємств та висококваліфіковані робітники з цих підприємств входять до складу державної кваліфікаційної комісії. Декілька разів за навчальний рік адміністрацією ліцею проводяться “круглі столи” з залученням керівників та представників з підприємств – замовників робітничих кадрів. На цих заходах обговорюються питання: Використання новітніх технологій в галузі. Ознайомлення з сучасним обладнанням та устаткуванням,яке використовують на підприємствах – замовниках кваліфікованих кадрів Питання поповнення матеріальної бази ліцею за рахунок підприємств Питання працевлаштування учнів ліцею на виробничу практику, та подальше працевлаштування після закінчення ліцею Про укладення багатосторонніх договорів

Слайд 19

У ліцеї проводяться конкурси прфмайстерності за участю представників підприємств, а деякі конкурси професійної майстерності було проведено на базі підприємства ВАТ “АТП-10911”, МПП “Металіст”. Переможців конкурсу було нагороджено цінними подарунками від підприємств. Найбільш активно ліцей співпрацює з підприємствами: ВАТ “АТП 10911” ВАТ “КАНТРАНС” МПП “Металіст” МПП “Сапфір” ОСББ “ Ліга –центр” ОСББ “ЖЕРУ” Завод «Фагот"

Слайд 20

ІНОВАЦІЇ, ЩО ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС В Краснолуцькому професійному будівельному ліцеї під час навчально – виробничого процесу застосовуються інноваційні педагогічні та виробничі технології. Викладачі, майстри виробничого навчання використовують на уроках інформаційно- комунікаційні, інтерактивні, модульні методи навчання, рольові ігри, уроки -подорожі. В робочих програмах закладено 20% навчального часу на вивчення новітніх робітничих технологій, сучасних матеріалів та використання регіонального компоненту. На уроках спецтехнології, виробничого навчання, виробничій практиці вивчаються і застосовуються: Маляри;штукатури : матеріали, інструменти, пристрої фірм «Ceresit», “Knauf”, “Renotex”, “Dekor – colorit”, “Ukka”. Електрогазозварники: Київський експериментальний машинобудівний завод «Волна»,Вінниця – «Моноліт», Луганськ - «Індустрія»,Красний Луч – «Фагот», Запоріжжя – «Тріада – Сварка».

Слайд 21

Слюсар з ремонту автомобілів: Прилади для діагностики автомобілів фірми “Bosh”. Прилади та пристрої для промивки інжекторів фірми “Bosh”. Муляр: - Продукція цегляного заводу «ФАГОТ» : Оздоблювальна плитка : («Фасадна», «Гладка», «Цокольна»), цегла: («Економ», «Класик», «Еліт») Продукція цегляних заводів «Євротон», «Літос» Цемент фірми «Ceresit» Будівельне обладнання фірми «Hilti» Бетонозмішувач БРСК Матеріали для кам'яного мурування заводу «Євроцемент»

Слайд 22

Кожна професія чи діяльність, якщо до неї підходити з любов'ю і знанням справи,таїть у собі невичерпні можливості до творчості. Краснолуцький професійний будівельний ліцей – ми пишаємось своїм навчальним закладом ЗАВЖДИ ВАМ РАДІ !!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо