X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Координаційна рада Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету

Завантажити презентацію

Координаційна рада Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Координаційна рада Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету 2012-2013 навчальний рік

Слайд 2

Голова НТСА ЗНУ Студентка магістратури юридичного факультету Мяснянкіна Ксенія Очолювала НТСА юридичного факультету з 2011 року; Має 15 наукових публікацій; Переможець Всеукраїнських дебатів з цивільного права та процесу, Всеукраїнського брейн-рингу з конституційного права, конкурсу наукових робіт з напрямку “Юридичні науки”; Очолювала Центр соціальних програм Ліги студентів Асоціації правників України з 2009-2011 рр.

Слайд 3

НТСА економічного факультету Голова НТСА – студент 3 курсу Коробов Олександр У 2012 році посів третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямку «Фінанси, грошовий обіг і кредит», який відбувся у Національному університеті державної податкової служби України. Маю нагороди університетського та всеукраїнського рівня. Друкувався у збірниках «Молода наука» та у 6 монографіях та у збірнику тез Національного університету ДПСУ. Маю газетні наробки із науковим керівником Череп А.В. у газеті «Горожанін-інформ». Заступник голови – Веремейчик Тетяна Посіла третє місце на університетській олімпіаді з української мови в минулому році. Наукові здобутки складають статті та тези у збірниках «Молода наука» та у інших періодичних університетських виданнях.

Слайд 4

НТСА філологічного факультету Аліна Полякова – Голова НТСА філологічного факультету. Член комітету освіти і науки Запорізької обласної молодіжної ради. Публікувалась в збірнику «Молода наука». Діана Рамазанова – Заступниця голови НТСА філологічного факультету. Брала участь у Міжнародному форумі молодих русистів у Севастополі. 2 публікації в «Молодій науці».

Слайд 5

НТСА біологічного факультету Макєєва Людмила - Голова НТСА біол. ф-ту (студентка магістратури) В 2010 р. стала фіналісткою програми міжнародного обміну Global UGRAD та навчалась на відмінно протягом 2010-2011 н.р. в університеті Грейсленд (США), З вересня 2011 року була заступником голови Наукового Товариства Студентів та Аспірантів біологічного факультету, у березні 2012 р. стала головою НТСА біологічного фак-ту. Проходила стажування у Польщі протягом листопада 2012 року за програмою Study Tours to Poland. В лютому 2012 року брала участь у V Всеукраїнському з’їзді представників студентських товариств ВМ(Ф)НЗ України. Попазова Олена - заступник голови НТСА біологічного факультету, студентка 2-го курсу

Слайд 6

НТСА юридичного факультету Голова НТСА – Коломоєць Олександр, студент 3 курсу Брав участь у круглих столах юридичного факультету («Позитивні та негативні аспекти дії Закону України «Про виконавче провадження», «Ринок земель», «Правове регулювання інформаційності суспільста», «Прийняття Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та ін.). Заступник – Супрун Дмитро Активіст НТСА юридичного факультету. Брав участь в організації та проведенні Круглих столів та конференцій. Переможець брейн-рингу з конституційного права на кубок ректора Національного університету “Одеська національна юридична академія”. Голова Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

Слайд 7

НТСА фізичного факультету Кучерук Валентина – Голова НТСА факультету На посаду голови НТСА факультету була обрана у 2012 році; Цікавиться розвитком нанофізики і нанотехнологій (фізика плівок, поверхонь і гетероструктур, спінтроніка); займається дослідженням фундаментальних взаємодій та мікроскопічної будови речовини, а також проблемами синтезу матеріалів при екстремальних параметрах температури і тиску. Чеб Тетяна – Заступниця голови НТСА факультету Працює в напрямку фізики низьких і наднизьких температур; цікавиться розвитком радіофізики і електроніки (терагерцева електроніка та електроніка метаматеріалів).

Слайд 8

НТСА математичного факультету Голова – студентка 4 курсу Старченко Інна Учасниця та організатор ряду наукових заходів факультетського та університетського рівнів. Заступниця голови Усадська Анна РАДА НТСА математичного факультету

Слайд 9

НТСА факультету іноземної філології Голова НТСА – студент магістратури Веремчук Ельдар Очолює НТСА на факультеті вже третій рік. Брав участь в 2 міжнарожних конференціях ("Іноземна філологія в ХХІ столітті", "Мова і соціум: етнокультурний аспект"). Має 2 публікації у фахових виданнях. Цікавиться лінгвістичними дослідженнями (трансформація значень слів, виникнення та функціонування неологізмів).

Слайд 10

НТСА факультету менеджменту Голова НТСА – Гулбані Марія Має 11 публікацій, брала участь у міжнародних конференціях впродовж минулого навчального року, а також у 2 семінарах і в 3 Круглих столах. Заступник голови НТСА факультету- Марина Пасенко В 2012 році брала участь у 4 міжнародних конференціях, 2 семінарах, та має 15 наукових публікацій.

Слайд 11

НТСА історичного факультету Голова НТСА – Магомедова Анастасія З 2012 року – голова НТСА факультету. Учасниця науково-практичних конференцій. Має наукові публікації у фахових збірниках. Заступниця – Галина Сирота

Слайд 12

НТСА факультету СПП Голова НТСА – Свириденко Катерина Веде активну науково-дослідну діяльність. З І курсу Катерина брала активну участь у роботі студентського психологічного клубу, в рамках якого щомісяця проходили тематичні круглі столи. Катерина бере активну участь в організації різноманітних заходів на факультеті. Заступниця - Жовніренко Юлія, 4 курс, спеціальність «Психологія». Активний член НТСА. Неодноразово участь у конференціях та олімпіадах.

Слайд 13

НТСА факультету соціології та управління Голова НТСА – магістр Битко Анастасія З 2010 навчального року – заступниця голови НТСА факультету; Учасниця наукових Всеукраїнських та Міжнародних конференцій і круглих столів, конкурсів; Має 11 наукових публікацій; Коло наукових інтересів: сутність політичного тексту, його різновиди, особливості використання політичних текстів для формування іміджевих образів та ін. Заступниця – Струк Олена Бере участь в регіональних, всеукраїнських, міжнародних наукових конференціях, семінарах, майстер-класах, круглих столах.

Слайд 14

НТСА факультету фізичного виховання Голова НТСА – Губа Інна та її заступниця Глушко Аліна Мають наукові публікації. Брали участь у наукових конференціях всеукраїнського та університетського рівнів.

Слайд 15

НТСА факультету журналістики Голова НТСА – Дар’я Андрєєва Має почесну грамоту від Посольства США в Україні за роботу у «Школі журналістських розслідувань» на базі порталу «Пороги»; Учасник тренінгів від фонду «Відродження» на базі порталу «Пороги» - «Нові медіа» (вересень 2012 – орієнтовний кінець: травень 2013); Почесна грамота декана факультету журналістики ЗНУ за активну участь науковому та громадському житті факультету; Стажування у Рівненському агентстві журналістських розслідувань «4 влада» (січень-грудень, травень-червень 2012). Заступник голови НТСА факультету журналістики Дмитро Король Переможець І Всеукраїнського медіа-фестивалю у номінації «журналістика» у ЗНУ (жовтень 2012) Сертифікат «Другої зимової школи MediaNext» (січень 2012) Учасник тренінгів «Інституту розвитку регіональної преси» (Київ); Регіональний представник київського проекту «Electua.org»: Почесна грамота від Посольства США в Україні за роботу у «Школі журналістських розслідувань» на базі порталу «Пороги».

Слайд 16

Почесні члени НТСА ЗНУ Павло Лютіков Голова НСТ (2006/2007 навч. рік) Заступник декана з наукової роботи юридичного факультету, кандидат юридичних наук Катерина Сіріньок-Долгарьова Голова НСТ (2007/2008 навч. рік) Викладач факультету журналістики Доброскок Світлана Голова НТСА (2008/2012 рр.) Провідний фахівець Науково-дослідної частини ЗНУ

Слайд 17

Віхляєв Михайло (Заступник голови НСТ в 2006/2007 навч. р., голова аспірантського сектора НТСА в 2009/2010 рр.) Наразі – кандидат юридичних наук, заступник декана юридичного факультету з міжнародної діяльності Псьол Марина (Голова НТСА біологічного факультету в 2010/2011 навч. році) Навчається в магістратурі Геттингенського університету імені Георга Августа Почесні члени НТСА ЗНУ

Слайд 18

Почесні члени НТСА ЗНУ Віктор Слободянюк (голова НТСА фак-ту фізичного виховання, заступник голови НТСА ЗНУ з 2008 року) Наразі навчається в аспірантурі Київського національного університету фізичної культури та спорту України Дударєва Наталія (Голова НТСА біологічного фак-ту в 2009/2010 навч. році) Навчається в магістратурі університету Дю Мен (Франція)

Слайд 19

Полякова Катерина Голова НТСА факультету журналістики 2010-2012 рр. Наразі – очолює інформаційний портал «Пороги» Лігузова Віталія Голова НТСА економічного факультету в 2010/2012 рр. Навчається в аспірантурі нашого університету

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо