X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діяльність  роботи волонтерського загону «Благовіст»   Попаснянський професійний ліцей залізничного транспорту

Завантажити презентацію

Діяльність  роботи волонтерського загону «Благовіст»   Попаснянський професійний ліцей залізничного транспорту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Діяльність  роботи волонтерського загону «Благовіст»   Попаснянський професійний ліцей залізничного транспорту У цьому світі є тільки одна річ, перед якою належить схилитися - геній,  і одна річ, перед якою слід упасти на коліна - це доброта (В.Гюго) Підготувала Філіпова Н.М.

Слайд 2

Члени волонтерського загону “Благовіст” Волонтерський рух : рух добровольців ( волонтерів) Є складовою частиною неформального руху взаємодопомоги та допомоги людям в ім'я соціального , духовного, фізичного здоров'я нації та особистого благополуччя кожного громадянина.

Слайд 3

Ми - учні ліцею залізничного транспорту! Ми - волонтери! Ми - майбутнє нашої країни України! Ми виступаємо проти наркотиків, проти алкоголю, проти тютюнокуріння! Ми - за здоровий спосіб життя! Ми важкою, але вірною дорогою йдемо, з шляху свого ніколи не згорнемо!

Слайд 4

Сьогодні, однією із важливих ланок виховної роботи сучасного навчального закладу є розвиток волонтерського руху! Волонтерська діяльність –  це добровільна  діяльність учнівської молоді – волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера.    Саме молодь є надійним потенціалом суспільства, який призводить до позитивних зрушень. Найбільш соціально-активною частиною молодіжного середовища є волонтери, зокрема, як носії добрих справ і позитивної інформації.

Слайд 5

Мета волонтерського загону: Формування гуманного ставлення учнівської молоді до громадян похилого віку ; встановлення постійного шефства над пристарілими мешканцями міста; проведення благодійних акцій, а також формування таких людських якостей , як доброта , любов до людей , вміння слухати, розуміння потреб самотньої людини , здатність до співчуття, терпіння , порядність, толерантність, відповідальність, комунікабельність, творчий підхід до роботи , обізнаність в різних сферах життя та вміння розповідати. Об'єктами волонтерського руху є : 1) діти – сироти 2) діти з багатодітних та малозабезпечених сімей 3) підшефні ветерани Великої Вітчизняної війни 4) одинокі люди похилого віку 5) діти дітсадка “Джерельце”

Слайд 6

Слайд 7

Права та обов'язки волонтерів Члени волонтерського загону мають права: - обирати та бути обраним командиром загону; - брати участь в роботі загону; - висвітлювати діяльність волонтерського загону; вносити пропозиції до планування роботи загону. Члени волонтерського загону мають обов'язки: - дотримуватись законів загону; - старанно виконувати свої доручення та обов'язки; - постійно брати активну участь у волонтерських акціях; - вести пропаганду здорового способу життя.

Слайд 8

Напрямки роботи нашого загону:

Слайд 9

Волонтерська діяльність загону ґрунтується на таких основоположних засадах:

Слайд 10

Скарбничка ДОБРИХ СПРАВ

Слайд 11

Волонтерський загін «Благовіст» Члени цього загону були ініціаторами багатьох корисних справ у ліцеї та поза її межами. Учні прийняли активну участь у благодійних акціях по збору коштів дітям, хворим на цукровий діабет «Від серця до серця» та онкохворим дітям «Щастя на крилах». Члени волонтерського загону стали учасниками загальноліцейного заходу «Ярмарок здоров’я» Були випущені буклети «Товариству Червоного Христа України 95 років».  Випустили санбюлетень «Здоровий спосіб життя!» . Виготовили стінгазету “ Правила здорового способу життя “ та плакат «СНІД – це смерть!»

Слайд 12

Слайд 13

Важливою ланкою волонтерської роботи є допомога одиноким людям похилого віку. Ці люди як ніхто потребують уваги, турботи. Члени загону відвідують їх, виконують посильну роботу по господарству,розважають,стають цікавими співрозмовниками для пристарілих людей.

Слайд 14

Не забувають і про дітей із малозабезпечених-багатодітних сімей. Була проведена акція “Подаруй дітям свято!” в рамках якої відбулася вистава з участю діда мороза та снігурки, діти отримали подарунки від волонтерів.

Слайд 15

Волонтери взяли шефство над однією із груп дитячого садочка «Джерельце». Була проведена акція зі збору іграшок та книжок для малят.

Слайд 16

Протягом року члени загону контролюють проведення акцій “Чисте подвір’я”, “Допоможемо рідному місту!”, під час яких проводиться прибирання території ліцею, парку та вулиць рідного міста.

Слайд 17

Традиційними стали уроки мужності, мітинги Слави, естафети пам’яті до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників та до святкування Дня Перемоги.

Слайд 18

Слайд 19

Не залишаємо без уваги Пам’ятники загиблим воїнам

Слайд 20

Наші нагороди

Слайд 21

Майбутнє ЗА НАМИ, за сучасною молоддю, яка НЕ БОЇТЬСЯ серйозних справ і відповідальності!!! Якщо не МИ, то хто?

Слайд 22

Діяльність волонтерського загону «Благовіст» у цьому році не припиняється, діти готові до нових звершень та добрих справ    Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше - розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим , хто потребує допомоги, відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Волонтер - це передусім, добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами.

Слайд 23

Свій звіт хотілося б закінчити цитатою філософа, поета Сенеки молодшого: «Тот, кто делает добро другому, делает больше всего добра самому себе- не в том смысле, что ему будет за это награда, а в том, что сознание сделанного добра дает уже большую радость»

Слайд 24

Дякуемо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо