X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система освіти України

Завантажити презентацію

Система освіти України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Система освіти в Україні

Слайд 2

квінта

Слайд 3

Фактори, що впливають на побудову системи освіти Соціально - політичний Економічний Культурний

Слайд 4

Система освіти (гр. systema - утворення) – сукупність навчально – виховних закладів, які систематично і послідовно виховують, навчають і готують до життя підростаючого покоління відповідно до завдань суспільства.

Слайд 5

Дошкільна освіта Структура освіти в України Загальна середня освіта Позашкільна освіта Професійно – технічна освіта Вища освіта Післядипломна освіта Аспірантура Докторантура Самоосвіта

Слайд 6

Освітні рівні : початкова загальна освіта; - базова загальна середня освіта; повна загальна середня освіта; професійно – технічна освіта; базова вища освіта; повна вища освіта;

Слайд 7

Освітньо – кваліфікаційні рівні: - кваліфікований робітник; молодший спеціаліст; бакалавр; - спеціаліст, магістр.

Слайд 8

Принципи освіти(від гр. principium - начало, основа) – це вихідні положення, на яких ґрунтується діяльність усієї системи освіти в України та її підрозділів зокрема.

Слайд 9

Доступність усіх форм освіти Рівність умов кожної людини для освіти Гуманізм, демократизм, пріоритетність духовних цінностей Єдність і наступність системи освіти Незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій Науковий, світський характер освіти Головні принципи освіти України Органічний зв'язок зі світовою та національною історією культурою, традиціями Гнучкість і прогностичність системи освіти Відповідність світовому рівневі Безперервність і різноманітність освіти Поєднання державного управління і громадського самоврядування в освіті Інтеграція з наукою і виробництвом, взаємозв'язку з освітою інших країн

Слайд 10

Дошкільні заклади у тісній взаємодії із сім'єю забезпечують фізичне та психічне здоров'я дітей, їх повноцінний розвиток, готовність до школи, набуття життєвого досвіду.

Слайд 11

Слайд 12

Загальна середня освіта забезпечує всебічний розвиток дитини як особистості, її нахилів, здібностей, талантів, трудову підготовку професійне самовизначення, формування загально людської моралі, засвоєння обсягу знань про природу, людину, суспільство,виробництво.

Слайд 13

Слайд 14

Позашкільна освіта спрямована на розвиток здібностей, талантів дітей, учнівської та студентської молоді, задоволення їхніх інтересів, духовних запитів і потреб.

Слайд 15

Слайд 16

Професійно – технічна освіта забезпечує здобуття громадянами професії відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей, перепідготовку, підвищення їх професійної кваліфікації.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Вища освіта забезпечує фундаментальну наукову, професійну і практичну підготовку, здобуття громадянами освітньо- кваліфікаційних рівнів відповідно до їх покликання, інтересів, здібностей, удосконалення наукової та професійної підготовки, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Слайд 20

Післядипломна освіта забезпечує одержання повної кваліфікації, нової спеціальності та професії на основі раніше здобутої у закладі освіти і досвіду практичної діяльності, дозволяє поглибити професійні знання.

Слайд 21

Слайд 22

Самоосвіта громадян лекторії бібліотеки клуби навчальні радіо-, телепередачі інтернет народні універ- ситети центри

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка