X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СИСТЕМА ФОРМУВАННЯ ОСНОВ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ

Завантажити презентацію

СИСТЕМА ФОРМУВАННЯ ОСНОВ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Система формування основ інформаційної культури учнів Підготувала бібліотекар ЗОШ №4 Солоннікова Т.О.

Слайд 2

МЕТА: виховувати у школярів інформаційну культуру та культуру читання; формувати вміння користуватися бібліотекою,її послугами,книжкою та довідковим апаратом; виховувати активну громадянську позицію учнів; надавати інформаційно-методичну допомогу учням і педагогам в їх самоосвіті; впроваджувати в практику роботи бібліотекаря новітні інноваційні технології.

Слайд 3

БЕЗ ПРИСТРАСТІ ДО КНИЖКИ ЛЮДИНІНЕДОСТУПНІ КУЛЬТУРА СУЧАСНОГО СВІТУ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ Й ЕМОЦІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ. В.О.Сухомлинський

Слайд 4

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА ЗОШ № 4 Бібліотека-це інформаційний центр,складова частина виховної,культурно-освітньої діяльності школи. Основними завданнями бібліотеки є виховання морально-досконалої особистості,відкритої до інтелектуального, духовного, творчого розвитку засобами книги.

Слайд 5

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ Сприяти реалізації державної політики в галузі освіти,розвитку навчально-виховного процесу. Виховувати у школярів культуру,національну свідомість,шановне ставлення до книги - як до головного джерела знань. Сприяти різними формами і методами бібліотечної роботи самоосвіті учнів і педагогів,забезпечення літературою їхніх культурних потреб. Підносити на якісний,новий рівень бібліотечну справу.

Слайд 6

Слайд 7

Роль бібліотеки у навчально-виховному процесі Забезпечення програмно-методичною і науково-популярною літературою; Надання інформаційних послуг; Виховання учнів через книгу.

Слайд 8

Хто володіє інформацією -той володіє світом

Слайд 9

Робота з читачами. Надання допомоги вчителям, учням у підготовці та проведенні масових заходів: -Шкільних предметних олімпіад; -Календарно-обрядових свят; -Дискусій, вікторин та бесід; -Літературних вечорів; -Годин спілкування; -Презентацій.

Слайд 10

Слайд 11

БЕСІДИ

Слайд 12

Теми бесід “Наш край – історії скарбниця“. “Минувшини пекучий біль“. “Край мій козацький“. “Книга – ключ до знань“. “Рідна мова – в рідній школі“. “Подвигу жити у віках“. “Багатство нашого народу”. “Найдавніша українська книга“.

Слайд 13

Рекомендаційні списки, пам`ятки м.Токмак методичне об'єднання шкільних бібліотекарів 2011 рік Пам'ятка шкільному бібліотекарю

Слайд 14

Інформаційна культура учнів формується шляхом проведення бібліотечних уроків,оглядів

Слайд 15

Бібліотечні уроки,огляди “Як вибрати книгу для навчання і цікаву для читання”. “Енциклопедії - книги, які знають все”. “Бібліотечні каталоги та картотеки - джерела пошуку інформації”. * “Про біль і тугу Бабиного яру”. * “Світ моєї професії”.

Слайд 16

Книжкові виставки

Слайд 17

Масові заходи * Свято “Книга - найкращий друг” * Дитяча вистава “Широкая масленница” * Зустріч “Помните нас”.

Слайд 18

Нетрадиційні джерела інформації Використання новітніх інформаційних технологій

Слайд 19

Мета: Передача інформації; Визначення кола інтересів; Пошук відповіді.

Слайд 20

Реалізація Використання комп`ютерних навчальних програм; Створення проектів; Демонстрація наочності.

Слайд 21

Microsoft Power Point Презентації

Слайд 22

Microsoft Excel.xls

Слайд 23

Microsoft office Access.mdb Електронний каталог Електронні картотеки

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка