X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація Яготинської загальноосвітньої школи

Завантажити презентацію

Презентація Яготинської загальноосвітньої школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація Яготинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (спеціалізованої)

Слайд 2

Школа бере свій початок з 1913 року, коли було споруджено будинок першої земської школи. З 1932 року школа набула статус середньої.

Слайд 3

З 1989 року в першому приміщенні школи функціонує районний етнографічний музей

Слайд 4

В 1959 році методом народної будови розпочато будівництво двоповерхової школи на 380 учнів.

Слайд 5

В 1965 році відбулося відкриття школи.

Слайд 6

Сьогодні в двоповерховому приміщенні школи навчаються учні 1 – 4-х класів.

Слайд 7

В 1964 році на комсомольських зборах та засіданні батьківського комітету школи прийнято рішення про будівництво пам'ятника Т.Г. Шевченку на подвір'ї школи. П'єдестал побудовано за кресленням Я.Ф. Ковбаси

Слайд 8

В 1971 році відкрито пам'ятник молодому Кобзарю. Автор, заслужений діяч мистецтв УРСР І.М. Гончар, безкоштовно передав його у дар яготинцям.

Слайд 9

Кожного ранку молодий Шевченко зустрічає учнів школи як учитель і добрий наставник: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте, І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь»

Слайд 10

В нашій школі навчались люди, відомі всій країні: П.С. Непорожній – міністр електрифікації СРСР О.С. Непорожній – заступник директора виставки передового досвіду УРСР М.Н. Дубошій – Кавалер трьох Орденів Слави П.Н. Костюк – кандидат сільськогосподарських наук О.Н. Костюк - кандидат сільськогосподарських наук Д.Н. Дубошій – директор нашої школи

Слайд 11

В 1934 році школу закінчив А.І. Гирич. За роки Великої Вітчизняної війни майор А. Гирич провів 479 бойових вильотів. Особисто збив 17 і разом з групою - 7 літаків ворога. За бойові заслуги удостоєний званням Героя Радянського Союзу.

Слайд 12

В 1978 році школі присвоєно ім'я А.І. Гирича і відкрито меморіальну дошку

Слайд 13

Будівництво нового шкільного триповерхового комплексу розпочато в 1982 році

Слайд 14

1 вересня 1984 року урочисто відкрито нову будівлю школи.

Слайд 15

В триповерховому приміщенні школи навчаються учні 5 – 11-х класів

Слайд 16

З 1999 року школа набула статус Яготинської загальноосвітньої школи №3 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (спеціалізованої)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка