X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Досвід роботи педадога

Завантажити презентацію

Досвід роботи педадога

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З досвіду роботи педагога-організатора Глибоцької ЗОШ І-ІІІст. Леонтій Емілії Миколаївни 2014

Слайд 2

Два людських винаходи можна вважати найтяжчими: мистецтво керування і мистецтво виховання. (І.Кант) Виховання – проблема вічна. Відколи існує людство, відтоді й дбає про потомство й продовження роду. Від батьків передається генетичний код, рідна мова, матеріальна й духовна культура, що забезпечує прогрес суспільства, наступність і спадкоємність поколінь .

Слайд 3

МОЄ ТВОРЧЕ КРЕДО: Діти, як квіти. Доторкнись до кожної з них – і вона задзвенить, і розсиплеться аромат, не схожий один на одного. В.О. Сухомлинський

Слайд 4

МОЄ КРЕДО Радь! Пропонуй! Показуй перспективи зростання! Зацікавлюй! Довіряй! Аналізуй! Давай можливість виявити ініціативу,але не “тисни”!

Слайд 5

ПРОБЛЕМА НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЮ Виховання активної особистості через роботу учнівського самоврядування

Слайд 6

МЕТА: Метою своєї роботи в школі на сучасному етапі вважаю створення умов для багатогранного розвитку і соціалізації кожного школяра у вільний від навчання час . - Сприяти розвитку творчої особистості учнів; Формування активної позиції кожної особистості; - Гармонійний розвиток особистості; - Забезпечення виконання учнями своїх обов’язків та захист їхніх прав.

Слайд 7

Сучасні діти зростають у складний час, коли життя людей зазнає стрімких змін, руйнуються звичні стереотипи, моральні принципи зазнають тиску та негативного впливу. Жорстокість, насильство, брутальність дедалі більше нагадують про себе. Саме тому вважаю, що необхідна гуманізація нашого суспільства в цілому та на освітній ниві зокрема. Провідною ідеєю досвіду є всебічне виховання учнів через участь в органах учнівського самоврядування, захист інтересів дитини, забезпечення прав на життя, розвиток, захист, на активну участь у житті суспільства, визнання дитини повноцінною і повноправною особистістю суспільства.

Слайд 8

Актуальність досвіду : Для досягнення поставленої мети свою роботу планую спираючись на нормативно-правову базу освітньої галузі, яку становлять: Національна доктрина розвитку освіти; Основні орієнтири виховання; Національна Програма виховання дітей та учнівської молоді в Україні; Закон України “Про виховання дітей та молоді”; Концепція художньо-естетичного виховання учнів у загальноосвітніх закладах; Концепція виховання молоді в національній системі освіти; Конвенція про права дитини; Декларація прав дитини; Концепція виховання дітей та молоді у національній системі освіти; Концепція громадянського виховання особистості в умовах української державності.

Слайд 9

Основні напрями діяльності Організація учнівського самоврядування. Традиційні шкільні свята. Організація дозвілля учнів. Доброчинні ярмарки,акції. Підготовка команд КВК, агітбригад. Тренінгові заняття. Участь в конкурсах,фестівалах. Оздоровлення учнів. Формування здорового способу життя школярів. Впровадження інновацій в практику власної педагогічної діяльності.

Слайд 10

Застосовую виховні технології Ігрові педагогічні технології; Проектна технологія; Технологія колективних творчих справ; Групові дискусії; Тренінги .

Слайд 11

Традицією школи стало проведення ряд свят: День знань; День вчителя; Предметні тижні; Свято Миколая; Новорічні ранки з учнями молодших класів; Бал-маскарад для старшокласників; Свято Валентина; Виховні заходи присвячені Т.Г.Шевченку. День гумору, День скорбі, Зустріч випускників; Останній дзвоник...

Слайд 12

Вдосконалення змісту, форм та методів організації зайнятості дітей у вільний від навчання час Співпраця із позашкільними закладами. Створення оптимального педагогічно- організованого простору для проведення учнями вільного часу. Робота в системі загальношкільних справ та заходів, виховуючого та навчального характеру, які допомогають активізувати особистісний та творчий потенціал, розвиток задатків та інтересів учнів Заходи, які навчають дітей особистій безпеці .

Слайд 13

Залучення дітей «групи ризику» в соціально значиму діяльність Робота в системі загальношкільних справ та заходів, виховуючого та навчального характеру, які допомогають активізувати особистісний та творчий потенціал, розвиток задатків та інтересів учнів. Заходи до Дня Знань, заходи до Дня вчителя ,заходи до Дня Перемоги ,заходи до Дня Матері та сім’ї, КВК, агітбригади « Ми за здоров’я», новорічні свята, останній дзвоник ,випускний вечір .

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка