X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як пов’язані довкілля і здоров’я людини

Завантажити презентацію

Як пов’язані довкілля і здоров’я людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевірка домашнього завдання - Що ми називаємо природою ? - Що є живою природою ? - А неживою ? - Як ви вважаєте, чи є людина часткою природи ? - Чому ? - Як на вашу думку, чи залежить здоров’я людини від природи ? - Чому ? - Чи хочете ви навчитися бути здоровим і жити в гармонії з природою ?

Слайд 2

Коли я йду по вулиці, де немає дерев і багато машин, у мене починає (____________________), тому що не вистачає кисню. У парковій зоні, у лісі я почуваю себе (______), бо там відсутні вихлопні гази, заводні труби, асфальт. Коли я знаходжусь у кімнаті, де палять, у мене (____________________), тому що дим шкідливий для людського організму. Коли сонце сідає і настає ніч (___________ ____________), бо в природі все прокидається і засинає.

Слайд 3

Як пов’язані довкілля і здоров’я людини

Слайд 4

Очікувані результати: учні зможуть: пояснювати взаємозв’язок між фізичним та духовним здоров’ям людини; обґрунтовувати необхідність дотримання правил особистої гігієни та занять фізичною культурою у формуванні здорового способу життя; наводити приклади зумовленості здоров’я людини станом довкілля; називати шкідливі звички і характеризувати їх з позицій фізичного та морального здоров’я людини.

Слайд 5

Здоров’я – це стан живого організму, при якому організм у цілому і всі органи здатні виконувати свої життєві функції.

Слайд 6

Складові здоров’я Здоров’я

Слайд 7

Схема здоров’я

Слайд 8

Хворому і багатство ………. Подивись на вид та й не питай про …. Здоров'я маємо — не дбаємо, а втративши — ……... Бережи одяг- поки новий, а здоров'я - поки ………... Доки здоров’я служить, то чоловік ….. . Бережи і шануй честь змолоду, а здоров'я - ………. Було б здоров'я, а все інше…….. Люди часто хворіють, бо берегтися…… .  Сміх краще лікує, ніж усі ………...

Слайд 9

Схема впливу різних факторів на здоров’я людини

Слайд 10

Ознаки здорової і хворої людини Здорова людина Хвора людина

Слайд 11

Щоб бути здоровими треба: додержуватися розпорядку дня дивитися телепередачі про здоров’я не переїдати займатися фізичною працею мати особисті засоби гігієни не виходити на вулицю виконувати правила особистої гігієни не запрошувати нікого в гості стежити за чистотою власного одягу й взуття займатися спортом рано лягати спати.

Слайд 12

Вітерець нам дме в лице, Захиталось деревце. Вітерець все тихше, тихше, Деревце все вище, вище. Діти всі за парти сіли, Ручки рівно положили.

Слайд 13

Звичка – це спосіб поводитися, не замислюючись, що, як і чому ти робиш Корисні Шкідливі Нейтральні

Слайд 14

Корисні звички – поліпшують здоров’я Робити зарядку Чистити зуби Активно відпочивати Правильно харчуватися

Слайд 15

Шкідливі звички – загрожують здоров’ю Куріння Паління Наркоманія Токсикоманія Алкоголізм

Слайд 16

Нейтральні звички – не впливають на здоров’я Порядок одягання Читати книги Тримати ручку Робити бутерброд Зачісувати волосся

Слайд 17

Сухі цифри: За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я Щорічно помирають 3 мілліона від куріння 6 мілліонів від алкоголізму Прогнозується, що в 2020 році від куріння загине близько 10 мілліонів людей в віці від 30 до 40 років!

Слайд 18

Вести здоровий спосіб життя – це здорово! Відмова від руйнівників здоров’я (куріння, споживання наркотичних речовин і алкоголю) – крок до розвитку особистості людини. - активний відпочинок і рух; - раціональне харчування; - загартування; - особиста гігієна; - позитивні емоції Це складові здорового способу життя! Підсумки

Слайд 19

Словничок здоров’я З – Д – О – Р- О – В – І – Ми маємо бути здорові!

Слайд 20

Домашнє завдання Опрацювати параграф 11 на сторінці 63, відповісти на запитання, виконати завдання в робочому зошиті на сторінці 25.

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)