X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
уміння товаришувати

Завантажити презентацію

уміння товаришувати

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основи здоров'я 2 клас Підготувала Смілянець С. М., вчитель початкових класів Уманської міської гімназії

Слайд 2

Урок 10. Вибір друзів, уміння товаришувати й спілкуватися. Практична робота: моделювання дружніх стосунків дівчаток і хлопчиків Мета: з'ясувати зміст поняття “справжній друг”; вчити дітей називати ознаки справжнього друга; розширити уявлення дітей про дружні взаємини;розвивати умінні вибирати друзів, товаришувати й спілкуватися; формувати навички культури спілкування, комунікативні вміння; вчити дітей цінувати дружбу та заохочувати бути справжнім другом.

Слайд 3

Що потрібно робити, щоб стати комусь другом? 1. Турбуватися про друга. 2. Намагатися зробити для нього щось хороше. 3.Не сваритися; 4. Підтримувати у скрутну хвилину. 5. Радіти за свого друга. 6. Поважати його думку.

Слайд 4

Твої друзі

Слайд 5

Орієнтовні правила дружби Пам'ятати про друга, коли його немає поряд. Завжди допомагати одне одному. Захищати друга, коли про нього погано говорять позаочі. Довіряти другові свої думки. Пробачати другові його помилки. Радіти успіхам і досягненням друга. Поздоровляти і дарувати подарунки.

Слайд 6

Хлопчики і дівчатка - справжні друзі. Спільні уподобання Хлопчики: сильні, надійні. Дівчатка : дисципліновані, веселі.

Слайд 7

Правила спілкування Зустрівши знайомих, привітайся. Не перебивай того, хто говорить. Якщо немає вільного місця, проступися своїм. Якщо у когось щось упало, підійми і подай. Умій зберігати таємницю. Поважай себе та інших.

Слайд 8

Прислів'я Людина без друга, як їжа без солі. Друзі пізнаються в біді.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)