X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми у світі

Завантажити презентацію

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми у світі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми

Слайд 2

Як розшифрувати скорочення ВІЛ та СНІД? В – вірус І – імунодефіциту Л – людини С – синдром Н – набутого І – імунного Д – дефіциту

Слайд 3

СНІД є останньою стадією захворювання людини, викликаного ВІЛ

Слайд 4

В Україні 107 тисяч наркоманів зареєстровано Міністерством Внутрішніх Справ; насправді хворих у 10 – 15 разів більше, близько 1 мільйона. 95 % - це молодь у віці 15 – 30 років. Кожен п’ятий наркоман – жінка; щорічно в Україні близько 150 тисяч молодих людей стають наркоманами; тільки 2 % залежних виліковуються, інші 98 % помирають, не досягнувши 30-річного віку.

Слайд 5

Статистичні дані по розповсюдженню ВІЛ/СНІДу у світі та на території України

Слайд 6

З моменту початку епідемії в світі заразилися ВІЛ-інфекцією близько 60 мільйонів чоловік. Зараз у світі 36,1 мільйонів чоловік живуть з ВІЛ-інфекцією та СНІДом. В цілому близько 1,1 % жителів планети інфіковано ВІЛ.

Слайд 7

21,8 мільйона чоловік померло від СНІДу з початку епідемії, з них 3,6 мільйона – діти до 15 років. Кожної хвилини в світі 6 молодих людей віком до 25 років отримують ВІЛ-інфекцію.

Слайд 8

Основні шляхи передачі ВІЛ При статевому контакті з ВІЛ-інфікованою людиною, коли сперма чи вагінальні виділення потрапляють на слизові статевих органів, ротової порожнини, прямої кишки людини, з яких вірус проникає в кров.

Слайд 9

Коли цілісність шкірних покривів порушується гострим предметом (голкою, бритвою або інструментом для нанесення татуювання), яким перед цим користувалась інфікована людина і кров якої залишилась на ньому. Від вагітної ВІЛ-інфікованої матері плоду під час вагітності чи пологів або після пологів або після народження дитини через молоко матері.

Слайд 10

ВІЛ не передається через: рукостискання; спільне з ВІЛ-інфікованим користування фонтанчиком для питної води; посуд, їжу; домашніх тварин; туалети (унітази); чхання та кашель; контакти у громадському транспорті; обійми та паперові гроші; постільну та натільну білизну; рушники мило, мочалку; укуси комарів та інших комах; плавання у басейні; дверні ручки та спортивні знаряддя; дружні поцілунки.

Слайд 11

Коли доцільно робити аналіз на ВІЛ? Аналіз крові на антитіла до ВІЛ показаний: після ризикованого статевого контакту; після використання нестерильного інструменту, шприців, голок, тощо; під час вагітності.

Слайд 12

Підозрілі симптоми, які можуть вказувати на потребу здачі аналізу крові на ВІЛ: постійна гарячка; частий пронос; раптова втрата ваги тіла; хронічне збільшення лімфатичних вузлів; білі плями на оральній слизовій оболонці; рецидивні або незвичайні інфекції.

Слайд 13

Як захистити себе від ВІЛ-інфекції: Продовжуйте період цноти якомога довше. Дотримуйтесь постійності у статевих стосунках. Не вступайте у випадкові статеві контакти. Отримайте навички безпечної поведінки. Користуйтесь якісними презервативами. При отриманні медичних, косметичних чи гігієнічних послуг наполягайте на використанні одноразового та стерильного інструментарію.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія