X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Трикутник вогню

Завантажити презентацію

Трикутник вогню

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трикутник вогню Презентацію підготували: вчитель Бойко А.А. та група учнів 5 класуШпетна Софія, Голод Карина, Литвинець Дмитро.

Слайд 2

Може він усе спопелити, Але може й обігріти, Якщо студить нас зима. Обережні будьте з ним І сьогодні, і завжди, Щоб не сталося біди.

Слайд 3

Він допомагає нам обігріватися З його допомогою людина варить метал

Слайд 4

Він рухає техніку За допомогою його людина готує собі їжу

Слайд 5

Умови винекнення горіння

Слайд 6

Якщо ми видалимо, унеможливимо, заблокуємо будь-яку з цих трьох умов, то пожежі не буде!

Слайд 7

Горючі речовини Важкозаймисті - речовини,які загораються тільки від джерела сильного вогню (асфальт, гіпс, брезент, войлок, рядно, оббите металом дерево.

Слайд 8

Легкозаймисті - речовини, які спалахують від невеликого джерела вогню ( спирт, ефір, бензин).

Слайд 9

Негорючі речовини Речовини, які при високій температурі не горять, не тліють, не обвуглюються( камінь, метал, склотканина, пісок, вода, інертний газ).

Слайд 10

Маленький сірник та його наслідки Тепла від сірника не вистачить, щоб запалити велике поліно, проте суха трава, хмиз чи папір спалахують швидко, а бензин чи спирт – миттєво. В суху погоду він може знищити ліс.

Слайд 11

Правила безпечного вогнища Вогнище має бути захищене від вітру, влаштоване подалі від дерев. Місце для вогнища слід розчистити від сухої трави, моху; обкопати або викопати неглибоку яму, яка також захистить вогонь від вітру.

Слайд 12

Хмиз потрібно складати подалі від вогню. Не залишати багаття без нагляду. Вогнище слід ретельно загасити.

Слайд 13

Якщо в лісі загорілася трава, невеликі кущики, важливо не розгубитися і спробувати загасити полум’я. Можна засипати його землею, піском або залити водою.

Слайд 14

Потрібно остерігатися відкритого вогню, високої температури повітря, задимленості, провалів у прогорілий ґрунт, падіння дерев і гілок. Діяти слід розважливо: треба перейти зону вогню проти вітру, закривши голову та обличчя верхнім одягом, краще вологою тканиною.

Слайд 15

Якщо загорівся одяг, необхідно зупинитися, впасти на землю та покачатися, щоб збити полум’я. Не в якому разі не можна бігти. Побачивши людину, на якій горить одяг, накинути і щільно притиснути до неї покривало чи іншу щільну тканину.

Слайд 16

Якщо швидкість поширення вогню невелика, можна виходити проти вітру відкритими ділянками ( галявинами, дорогами, струмками, річечками).

Слайд 17

Без нього жити б люди не змогли, Та з ним, на жаль, недовго й до біди.

Слайд 18

Найкращий протипожежний захист – це дотримуватися правил пожежної безпеки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)