X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що ти кажеш? Кажи голосніше!

Завантажити презентацію

Що ти кажеш? Кажи голосніше!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

« Що ти кажеш ? Говори голосніше » Через 10-15 років у студентів, які нині слухають музику через навушники, може розвинутись недочування.

Слайд 2

Нині чи не кожен юнак чи юначка слухають плеєр. І не лише на дозвіллі, а й під час навчання! Науковці Єльського університету лякають: можна оглухнути, якщо надто часто і надто голосно слухати музику через навушники.

Слайд 3

Щоб не зашкодити, навушники у вухах мають «затримуватися» не довше, аніж на півгодини. Дуже важливе значення має гучність музики. Безпечною зоною є гучність у 20-30 децибелів. Чи є якісь правила прослуховування музики в навушниках?

Слайд 4

Слуховий нерв Гучніша музика призводить до втоми слухового нерва, через що молода людина звону додає звуку. Такі дії призводять до загибелі слухового нерва.

Слайд 5

При систематичному слуханні музики гучністю більш ніж 80 децибелів страждає нервова система, втрачається концентрація, людина стає дратівливою. Крім того, може розвинутись запалення внутрішнього вуха. При цьому виникає шум у вухах, погіршується слух. І цей процес незворотній.

Слайд 6

Це ж як вибух біля вуха!

Слайд 7

Послухайте добрих порад. Не будьте надто безпечними.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)