X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Не кажи “гоп”, поки не вивчиш функції

Завантажити презентацію

Не кажи “гоп”, поки не вивчиш функції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Над проектом працювала: Герасик О.М. Міністерство освіти і науки України Нововоскресенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Нововоронцовської районної Ради

Слайд 2

Чи можна пов'язати графіки елементарних функцій з усною народною творчістю?

Слайд 3

Мета проекту: Дослідити логічну побудову прислів'я та знайти відповідність з графіками елементарних функцій Завдання: Проаналізувати властивості елементарних функцій. Встановити зв'язок між емоційною напругою прислів'я та проміжками монотонності функцій у ході експерименту. Скористатися висновками експерименту на конкретних прикладах.

Слайд 4

Пряма пропорційність. Обернена пропорційність. Функції другого степеню. ”Несподіванки”

Слайд 5

Функція задається формулою y=ax+b, де a і b деякі числа. Якщо:

Слайд 6

Прислів'я складається з двох частин, відокремлених розділовим знаком. Між частинами можливо знайти відповідність типу Або А це властивість прямої пропорційності! більше значення аргументу більше значення функції відповідність

Слайд 7

Один розум добре , а два краще. Вік живи , вік учись. “Как уакнется , так и откликнется.” Чим далі до лісу, тим більше дров. Слово не стріла, а глибше ранить.

Слайд 8

Функція задається формулою y=k/x, де k деяке число.

Слайд 9

Прислів'я складається з двох частин, відокремлених розділовим знаком. Між частинами прислів”я можливо знайти відповідність типу: або А це властивість оберненої пропорційності! більше значення аргументу відповідність менше значення функції

Слайд 10

Тихше їдеш - далі будеш! Не той ворог,що перед тобою, а той, що за спиною . Чим більше навчаєшся, тим більше дізнаєшся, як мало ти знаєш.

Слайд 11

Ніщо в житті само не дається. Хто багато говорить, той мало творить. Два хитрих мудрого не переважать. Згода будує, а незгода руйнує. Менше знаєш, краще спиш.

Слайд 12

Квадратична функція задається формулою y=ax2+bx+c, де a, b і с - деякі числа. Графік-парабола. (m;n)- вершина параболи

Слайд 13

Любиш кататися – люби і санчата возить. Сини і дочки – з одного дерева листочки. Вище сонця сокіл не летить.

Слайд 14

Вище сонця сокіл не летить. Добре ім’я- найкраще багатство. Людина – цілий світ, було б тільки основне спонукання в ньому шляхетне. Розумний ще з літа думає про зиму.

Слайд 15

Де руки й охота, там скора робота. Свій розум май і людей питай. Від науки міцніють розум і руки. Розумний учень випередить вчителя. Аби руки й охота , буде зроблена робота.

Слайд 16

Кожен день життя додає часточку мудрості. Хто вчиться змолоду, той на старості не знає голоду. Перемагай труднощі розумом, а небезпеку-досвідом.

Слайд 17

«Кашу маслом не испортишь.» Від науки міцніють розум і руки. Чим більше віддаєш людям, тим багатший сам. Не бійся йти повільно, бійся стояти на місці. Почнеш у навчанні з малого, досягнеш і більшого. Розум силу переможе. Людина завжди повинна рухатися вперед.

Слайд 18

Ні колу – ні двору! Нема друга-шукай, а знайшов-бережи. Краще синиця в руках, ніж журавель в небі. Бджола мала, а й та працює. Не місце людину красить, а людина місце. Маленька праця краща за велике ледарство. Не рубай тієї гілки на якій сидиш. В здоровому тілі здоровий дух.

Слайд 19

Кардиограма- графік функції без формули. Істинне щастя не в ваших скринях, а в серці. “Несподіванки”

Слайд 20

Нехай у всьому що робиш ти,проступить слід душі і чистоти. Яку дружбу заведеш, так життя і проживеш. Головне не володіти скарбами, а вміти ними користуватися. Хто працює з любов’ю той вносить поезію в будь яку роботу. Шануй батька й неньку,буде тобі скрізь гладенько.

Слайд 21

Друг- це половина твоєї душі. Не помучишся, не научишся. Будь яка половинчата правда-всього –на-всього красива неправда. Учення-насіння знань, а знання-насіння щастя. “Несподіванки”

Слайд 22

У розумної голови сто рук Розумна голова сто голів годує Слово срібло, мовчання-золото Нічого в житті само не дається

Слайд 23

Час не гроші, згубиш-не знайдеш. Згаяного часу і конем не наздоженеш. Бережи час-його за гроші не купиш. Здоров’я маємо-не дбаємо, а втративши-плачемо. “Несподіванки”

Слайд 24

У ході виконання проекту ми розглянули використання теми“Функції” в усній народній творчості. Але… Отже, математика широко інтегрується в будь-яку сферу діяльності людини.

Слайд 25

Г.П.Бевз. Алгебра 7-9. Київ: Освіта.1998. П.В.Маковецкий. Смотри в корень. М. Наука.1976. О.І.Баран. Математичні мініатюри. Харків. Основа.2003.

Слайд 26

Слайд 27

voskresenskazoh@.i.ua Адреса: вул. Торгова ,1 школа село Нововоскресенське, Нововоронцовський р-н, Херсонська область

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика